Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zmniejszające się porcje wątek zamknięty Coraz częściej mam wrażenie, że bar zmniejsza porcje serwowanych posiłków....
~Patrycja
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

!!! wątek zamknięty Korzystałam nie jedno krotnie w medisonie i zawsze było ok ale dziś jedzenie...
~justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Konkretnie wątek zamknięty Pomysł z samodzielnym nakładaniem posiłków jest bardzo niewygodny. Do tej...
~Romek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Wspaniala obsluga wątek zamknięty Jestem bardzo mile zaskoczona obsluga w tym barze. Dotychczas mialam w nim do...
~A
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 stycznia 2016

Proponuję w końcu naprawić terminal. wątek zamknięty Jestem stałym klientem. Jednakże od dłuższego czasu jest u Państwa zepsuty...
~R
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

Zmiany na gorsze,a szkoda wątek zamknięty Kiedyś fajnie,miło,przyjemnie,teraz często obsługa zachowuje się bardzo...
~anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2015

Zdrowo w przystępnej cenie wątek zamknięty Bardzo lubię jeść w tym Bio Way'u. Moim ulubionym daniem są placki...
~A
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

Dawid - opinia wątek zamknięty Witam, po dość długie nie obecności w bioway zatesknilem za wyśmienitymi...
~Dawid
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 marca 2015

zestaw wątek zamknięty wszystko w zestawach. dlaczego tak? nie można zamówić pieczeni z soczewicy,...
~gadający Szwed
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 marca 2015

Dania nie toną w tłuszczu? wątek zamknięty Zamówiłam sobie kotleciki warzywno- jajeczne. po powrocie do domu sprawdziłam...
~PP
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

BEZNADZIEJNA OBSLUGA wątek zamknięty Beznadziejna, niemila obslucha, ktora zniecheca do zjedzenia czegokolwiek....
~aniam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

20-30% taniej i jadam 5/7 w tygodniu... wątek zamknięty Przed chwilą rozkoszowałem się pieczenią z soczewicy. Dosłownie,...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 marca 2014

Nie zamienię na inny :) wątek zamknięty Od pewnego czasu jestem stałym klientem Bioway'a w Gdyni na Władka IV. Kiedyś...
~Natalia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Nie to samo co kiedyś... wątek zamknięty Niestety, to już nie to samo co kiedyś. Zgadzam się z Panem który napisał, że...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

BioWay rządzi! wątek zamknięty Bez kitu, ceny niższe niż w barze mlecznym, a jakość z górnej półki. Jedzenie...
~Gosia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Było lepiej wątek zamknięty Do Bioway'a chodzę od dłuższego czasu. Niestety jakoś potrwa spada. Wczoraj...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 września 2013

Polecam wątek zamknięty Uwielbiam Bio-way'a, ja i moje koleżanki ze studiów :) Nie trzeba czekać na...
~Studentka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

dobre i tanie jedzenie wątek zamknięty Nie zgadzam się z "F". Jest to drugi bar wegetariański z sieci BioWay w...
~pioterek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 października 2009

Dowózka. wątek zamknięty Wiecie, czy istnieje możliwość zamówienia jedzenia do domu? +restaurację...
~Ayana
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Teatrzyki dla dzieci wątek zamknięty Byłam z dzieckiem na przedstawieniu "Szewczyk Dratewka" Teatru Klapa czyli...
~Magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
81

postów

51

wątków

do góry