Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jack - opinia wątek zamknięty pizzeria lub restauracja, bo sam nie wiem. Menu barowo-bistorowe, tak samo...
~Jack
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 sierpnia 2020

Miejscowy - opinia wątek zamknięty Długie oczekiwanie (ok 50 minut) o ktorym nie zostaliśmy uprzedzeni (...
~Miejscowy
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 czerwca 2020

dios mio - opinia wątek zamknięty wszystko jest tam byle jakie. niedopracowane. to nie jest jedyna restauracja...
~dios mio
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 marca 2020

DeeN - opinia wątek zamknięty Nigdy się nie zawiodłam na jedzeniu w Pobitych Garach. Świetne MENU pozwala...
~DeeN
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Klientka lubiąca gastronomię :) - opinia wątek zamknięty Za jedzenie dałabym jak najbardziej 4 gwiazdki, smaczna ryba dorsz z frytami...
~Klientka lubiąca gastronomię :)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Calaviolina - opinia wątek zamknięty Niestety już tu nie wrócę, zamówiliśmy 2 burgery z sosem bbq, niestety...
~Calaviolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2019

Wrażenia słabe, raczej nie wrócę... wątek zamknięty … jedzenie mdłe, długo się na nie czeka, głośno, śmierdzi rybą smażoną w...
~Gość
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 maja 2019

Nie Polecam ! wątek zamknięty schabowy surowy dramat ! Na to wszystko noe miła obsługa - stały klient...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 października 2018

bardzo słabo wątek zamknięty Na wstępie zaznaczę, że często odwiedzam Pobite w Garnizonie i zawsze...
~u
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Zawsze takie same wątek zamknięty Wracam bo wiem ze trzymaja poziom..nowa piers wymiata..a ciacho zadowala w...
~Tomasina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Dobre i urozmaicone jedzonko wątek zamknięty Zawsze coś nowego i dobrego. Wege potrawy bardzo dobre. Polecam
~Nadia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Blehhh wątek zamknięty Jedzenie wstrętne, pięć razy podgrzane!! Cena w stosunku do jakości.. Dramat!
~Izabela
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Odradzam, nie polecam wątek zamknięty Zamówiliśmy 3 dania i wszystkie rozczarowały. Schabowy przesolony i...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 grudnia 2017

Rozczarowanie - nie polecam wątek zamknięty Cztery podejścia i wszystkie wypadły słabo. Po pierwszej wizycie tłumaczyłam...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Fatalna obsługa wątek zamknięty Mam ogromne zastrzeżenia co do pań kelnerek - zero uśmiechu, na wszelkie...
~życzliwa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Nic specjalnego wątek zamknięty Jedliśmy tu obiad. Nazwa nie była mi obca, bo moja znajoma bardzo się tym...
~Bożena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Smacznie! wątek zamknięty Zacznę od rzeczy mniej przyjemnych - z lekka zaniedbana łazienka, miejsce...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Najlepsze bistro wątek zamknięty To moja kolejna opinia na temat PG, widzę kilka negatywnych opinii z...
~OLIWier
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 lipca 2017

Adekwatna nazwa... wątek zamknięty Wchodzimy ze znajomymi - 6 osób. Dwa większe stoliki przy wejściu z...
~Vevioor
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Tyle soli, że głowa boli wątek zamknięty Tak przesolonych potraw juz dawno nie jadlam. Ryba, ktora zamowilam dla...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

117

wątków

do góry