Widok

Błagam....skończcie ten remont!

Bo jeśli to potrwa jeszcze parę miesięcy to zmiany w stosunkach sąsiedzkich będą nieodwracalne, już jest napięta sytuacja i czasami puszczają nerwy. Jak można tak uprzykszać życie innym? Nie jesteście pępkiem świata i nie możecie robić remontu w nieskończoność! Rozumiem waszą sytuację ale wy nie rozumiecie innych! Mówię o Irysowej.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ale ze co? Maja zostawić wszystko rozkopane bo Pani na forum sie to nie podoba? Proszę sie cieszyć ze nie została Pani ofiara nieuczciwych deweloperów.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Remont miał się skończyć na początku września, a trwa to w nieskończoność.

Jest dramat, nie da się ukryć - najgorsze jest to, że moim zdaniem światełka w tunelu nie widać - niestety ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy tych smutnych panów co niby pracują (a widziałam i widzę jak pracują;)) nie można pogonić?? Przecież śnieg zaraz spadnie i wtedy to będzie masakra.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Błagam... skończcie narzekać!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Stację benzynową skończą wcześniej budować niż ten remont się skończy i ja nie narzekam tylko ubolewam:(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
2.11. A na budowie pojawiła się koparka!sukces! Tylko że przerzuca ziemię z jednego miejsca w drugie.....taka praca po co wywrotki wymyślili?;) do tego dwóch smutnych panów stoi i pije herbatkę.....i zero innej aktywności
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
no i ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i lekko robota się ruszyła jak ziemię wywieźli:) teraz tylko trzymać kciuki żeby zdążyli przed śniegiem;) bo już pada......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie zdążą przed zimą:(( szkoda inwestycji:((
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupcie sobie łopaty do odśnieżania:( bo bez tego sprzętu będzie mieszkańcom Irysowej 10 12 14 ciężko;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
A Pani niech się lepiej stąd wyprowadzi skoro tak tu pani na naszym osiedlu źle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
POPIERAM!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najłatwiej narobić bałagan potem wkurzyć sąsiadów a potem zasłaniać się chamstwem:)trolom dziękujemy tu jest temat ale nie dla każdego tylko Irysowa papa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Remont idzie ku końcowi uf ale niestety nikt z inwestorów nie pomyślał żeby powiększyć powierzchnię parkingową dlaczego???można by było zrobić tak jak obok w przedszkolu.....błagam czy to takie trudne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Chamy i prostaki to mieszkają w domkach jednorodzinnych - macie tak małe działeczki, że nawet autek nie możecie sobie postawić w waszym wymarzonym domku ? Ojej jaka szkoda - napiszcie list do przyjaciółki
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
No i śnieg przyszedł i mróz ściska i nie pomoże już nic nawet zazdrość i zawiść i brak kultury .....szkoda....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Osiedle jest ok tylko kultury osobistej brakuje ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tobie w szczególności :) Weź wyłącz tego kompa i do garów
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak tam remont;)? Bo stację bp już wybudowali ha ha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jak tam gary ? Pomyte ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już dawno:) a jak tam wasze?leżą? No tak ...tak jak remont.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nam remont kiedyś sie skończy, a wy nadal będziecie sie gnieździć w waszych domkach z kart, na malutkich podjazdach, bez możliwości wstawienia aut. Proponuje wybrać sie do lasu po wiecej pieńków, zeby bardziej zaśmiecić ulice. Radzę rownież zapoznać sie z kodeksem drogowym, a przede wszystkim hasłem DROGA PUBLICZNA.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Drogi sąsiedzie,
jesteś bardzo irytujący w swoich wypowiedziach. Mieszkam na ulicy Jaśminowy Stok ( przy Lewiatanie) i zapewniam,że mój dom nie jest "z kart"! Posiadam garaż na dwa auta i podjazd na jedno auto. Mój ogród ma 500 mkw i powierzchnia domu 139mkw. A czym Ty możesz się pochwalić? Mieszkaniem 50 mkw, gdzie trzeba opłacać wysoki czynsz i miejscem we wspólnej hali garażowej?
Skończ swoje wypowiedzi i zabierz się do roboty to też będzie Cie stać na taki malutki domek!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
No cóż Odi85, chałupą się pochwaliłeś, teraz upchnij słomę w butach...
I pomóż Mieszkance przy garach.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
napisze wam tylko tyle... caly ten temat jest do d*py....
zaczal sie od jakiegos remontu ,przewinal sie temat stacji a teraz jest dogryzanie na temat kto co ma... ma tyle na ile go stac i niech mu bedzie jak najlepiej...
uwazam ze moderator powinien usunac caly watek...
pozdrawiam tych z domkow i tych z malych mieszkan
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kolego nie wiem czemu się dziwisz - wpadli w kredyty po 30 lat, będą ciężko pracować do końca życia na miesięczną ratę ... a samochodu nawet na podwórku nie mogą postawić :)

Taką frustrację trzeba gdzieś wyładować przecież :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj oj...moja 5 letnia córka ma więcej do powiedzenia niż WY!
Kredyt? Może ktoś go ma, to serdecznie współczuję a zwłaszcza tym we frankach :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Znając życie kolego i mieszkańców Irysowej (bynajmniej z widzenia) to zapewne jesteś kozak na forum a twarzą w twarz nawet dzień dobry nikomu nie mówisz, tylko łeb w dół, do autka bądź atobusiku i "wiater" :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Irysowa nie ma statusu drogi publicznej:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błagam:;))) ten wątek dotyczył remontu inwestycji za grube pieniądze a nie kredytów i mieszkanek . Ludzie robią remonty i nikt z tym nie ma problemu. Problem pojawia się jak remont zaczyna dotyczyć wszystkich naokoło nie tylko inwestora. I DLATEGO nie wystarczy zapłacić za remont ale trzeba go nadzorować. EKIPA która to remontuje wygląda jak z łapanki gdy było ciepło raczej siedzieli a gdy spadł śnieg nie ma ich:( Smutno tylko że ludzie są tacy wredni jeden dla drugiego i nie chcą żeby żyło się lepiej. No cóż., wątek założyłam bo mieszkam tu i widzę co się dzieje i chciałam pomóc. Źyczę końca remontu i wesołych świąt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Nie ma to jak narobić chlewu na forum, a potem stwierdzić, że to inni są wredni.
Przyznam, że już dawno nie spotkałem się z tak wredną i bezczelną postawą jak ta prezentowana przez Mieszkankę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Publiczna czyt. dostępna dla wszystkich, bo nawet jeżeli ma status drogi wewnętrznej to przepisy obowiązują tu wszystkich.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie do końca jest to prawda. Często droga wewnętrzna jest drogą prywatną a drogą publiczną jesty tylko droga która została określona w ustawie o drogach publicznych (polecam lekture). Co innego jak przy drodze stoi znak drogowy d-40.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry