Widok

Blender SilverCrest z Lidla

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Szukam opinii na temat tego blendera:







miesiąc temu oddałam do reklamacji nasz blender Zelmera, dzisiaj odebrałam zwrot pieniędzy. był świetny, mocny (moc 600W), szybki :) ale padł :P
kupiony w promocji w Realu za 69zł :P
bez promocji kosztuje ok 130-150zł.


patrzyłam co tam mają - ale raczej słabe blenderki :/



przywiozłam z Lidla gazetkę, a tam taki blender w ofercie za tydzień :P warto go kupić czy nie?



W sumie nie potrzebuję tych dodatkowych trzepaczek, rozdrabniaczy itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja sis kupowala i kupowala tanie blendery -- > przy dziecku
a ja wciąż miala sowjego BRAUNA i miała i miałam --> tez przy dziecku

ona wkoncu kupila BRAUNA i zapomniala o ciąglych usterkach ...


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
my też Brauna od kilku lat bez usterek:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam taki od wrzesnia i narazie nie narzekam dla moich potrzeb wystarczajacy w zupełności-zalezy ile i do czego bedziesz uzywac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy pomogę, ale mam tej firmy też z Lidla maszynkę do pieczenia chleba i jestem jak na razie bardzo zadowolona. Jest solidnie wykonana, ma dużo fajnych funkcji i w niczym nie ustępuję tym "bardziej markowym" ;)
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie macie Brauny?




Amika - teraz to właściwie do robienia zup-kremów ;) koktajli owocowych :)



miałam takiego Zelmera http://www.euro.com.pl/blendery/zelmer-490-4-np.bhtml - był super :) chciałam naprawy lub wymiany na nowy - ale do tej pory nie wrócił z serwisu więc oddali mi kasę :/ tylko co ja mam zrobić z 69zł? przecież dobrego blendera za to nie kupię :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia ja co prawda nie mam tego blendera, ale z lidla i tej samej firmy mam: czajnik elektryczny, ekspres do kawy, toster, wagę, maszynę do chleba i termometr elektroniczny. I z każdej rzeczy jestem bardzo zadowolona, wszystkie mają standardowo 3 lata gwarancji (w "normalnym") sklepie zawsze jest rok...
więc nawet jak za rok się popsuje (tfu tfu) w 99% oddają kasę i za rok kupisz sobie nowy z tej samej firmy:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam podobny blender, tzn. firma ta sama, też kupowałam w lidlu, ale wygląd troszkę inny, no i nie wiem jak parametry. Używam go ponad rok i wszystko jest ok. Nie mam porównania z innymi bo to pierwszy blender jaki mam.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam Brauna, akurat taki http://www.euro.com.pl/blendery/braun-mr-730-m-ca.bhtml - kupowałam jakoś taniej ale niestety nie za wiele,
za to zaryzykowałabym ten lidlowski, firma SilverCrest ma bardzo dobre opinie i jeszcze nie słyszałam żeby ktoś narzekał na ich wyroby
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za opinie :]


no właśnie mój Mąż wychodzi z założenia, że przecież w Lidlu mają rzeczy raczej dobrej jakości (np. kupiliśmy areator-wertykulator i 2 sezony był używany), długa gwarancja - i jak coś się stanie, to się dostanie zwrot kasy i kupi następny :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgusiaGda kupiłaś ten blender? I jak ? Ma być znowu w lidlu i się zastanawiam czy nie kupić do robienia zupek dla córy. Wygodny w użyciu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam, raz używałam, nie jestem zadowolona.

jak dla mnie - słabo mieli. szybko się nagrzewa.
miksowałam ugotowanego dorsza na pastę (w maleńkich kawałeczkach, bo wybierałam ości) - i dużo ryby wchodziło pod nóż i tam zostawało - w Zelmerze nie miałam czegoś takiego.

niby moc taka jak w moim zelmerze - ale tamten jakoś bez porównania lepiej i szybciej miksował.

plus tego Lidlowego - blender dobrze stoi w pojemniku.
kolejny minus - pojemnik nie ma ucha.

Zelmer miał odwrotnie - bałam się go stawiać ;) a pojemnik miał uchwyt

w sumie wkurzyłam się i powiedziałam, że nie będę go używać ;P Mąż kończył miksowanie :P

szczerze mówiąc mam nadzieję, że szybko padnie ;P a zamiast wymiany na nowy - oddadzą kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
O kurde ale wtopa a ja go kupiłam teściowej...:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla tesciowej sie nada:)))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam super teściową i kupiłam jej w podziękowaniu za opiekę nad małą.
:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nie ma porównania z lepszym modelem ;P to może będzie zadowolona :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma porównania, ale jak się zapsuje to bedzie wstyd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tam oj tam ;) każdy może się zepsuć :]

reklamacja --> naprawa/wymiana na nowy/zwrot kasy i zakup innego ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesteś od początku negatywnie nastawiona, nie można wychodzić z założenia że jeżeli coś jest tańsze i nie pojawia się w reklamach TV to jest gorsze. Ja kupiłam i moim zdaniem zarówno nagrzewanie się jak i sposób miksowania nie odbiega od tego co robił mój Braun Multiquick (który się oczywiście zepsuł zaraz po upływie gwarancji)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
posiadam blender właśnie ten z lidla mam go ..ok.2 miesiące i strasznie głośno chodzi.. cos z nim nie tak..:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mi spadł pojemnik i się połamał :( Ogólnie pozytywnie działał itp ale bez pojemnika tego mniejszego nie wiele moge zdziałać ...w sumie na allegro itp nikt go nie sprzedaje :((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukam nowego lub używanego noża do rozdrabniacza SilverCrest Hand Blender Set SSMS 600 B2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

ksiadz nie chce doposcic mnie jako chrezstnej!!! (98 odpowiedzi)

witam wszystkich! i prosze o rade,bo juz sama nie wiem co mam robic:(moja siostra poprosila...

do góry