Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Błędna nazwa "siłownia" wątek zamknięty Przez styczeń wydawało mi się, że będę stałą klientką. Myliłam się. Jedyny...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lutego 2019

Siłownia wątek zamknięty Uwielbiałam tę siłownię. Naprawdę. Nie było tłoku, mężczyzn i tej całej...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 marca 2018

Polecam z calą odpowiedzialnością wątek zamknięty polecam klub, ponieważ jest to miejsce wyłącznie dla kobiet, nie ma lanserki,...
~S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tej siłowni, sprzęt jest przestarzały, w łazience brudno a same...
~Kayseri
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Szału nie ma... wątek zamknięty Mogę się wypowiedzieć na temat zajęć na Złotej Karczmie. Mam porównanie jeśli...
~józka
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Najlepszy klub fitness w Trójmieście ! wątek zamknięty Idealne miejsce dla aktywnych kobiet! Wręcz rodzinny klimat. Cudowna obsługa,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

super! wątek zamknięty Od 2 miesięcy chodzę na siłownię do Bluefit. Z wszystkich dostępnych w...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

Mam małe ALE.... wątek zamknięty nie do prowadzonych zajęc ale do małej świadomości sportowej niektórych pań...
~Iza
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2011

swietne miejsce dla pań wątek zamknięty Świetna kadra zawsze służy chętnie pomoca i wiedza. Super klimat. Bardzo...
~iwette
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Jestem na tak!!!!!! wątek zamknięty jestem zakochana w blueficie, mam nadzieję, że z wzajemnością :D gdyby nie...
~andzia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

POLECAM !!! wątek zamknięty Świetna kadra, super atmosfera. Instruktorki naprawdę są MEGA, zwłaszcza...
~BlueFitanka :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 września 2014

Jest świetnie wątek zamknięty Świetna karda, świetne zajęcia, ogólnie rewelacja! :) Chodzę na zajęcia kilka...
~Nela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 września 2014

Polecam:) wątek zamknięty Chodzę od nie dawna, ale stanowczo polecam:) Fajny klimat, Panie instruktorki...
~POCZĄTKUJĄCA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim bluefitness, zajęcia są super, każdy znajdzie coś dla...
~happy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2014

Z żalem rezygnuję, ze względu na odległość wątek zamknięty Klub jest świetnie zorganizowany! Panie z obsługi, sama właścicielka oraz...
~paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Rewelacja!!! wątek zamknięty Polecam studio w Brzeźnie ze względu na życzliwą, fachową i uśmiechnięta...
~Sylwia S.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Dla mnie bomba wątek zamknięty Uwielbiam zajęcia na Stogach, szczególnie prowadzone przez Panią Beatę. Są...
~A.J.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Do Pomorskiego Centrum Kształtowania Sylwetki BlueFit pani Beaty Kęstowicz...
~A.Sz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Wszystko ok ,szkoda tylko że orbitrek jest tylko jeden i przeważnie trzeba...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

Gałczyńskiego wątek zamknięty nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości prowadzonych zajęć. Myślę,iż...
~ania
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

29

wątków

do góry