Widok

Boisko na demptowie

Nie będziemy się rozpisywać, napiszemy tylko tyle że na Demptowie nie ma żadnego obiektu, żadnych boisk , NIC NIE MA! (prócz jednego placu zabaw) Nam potrzeba BOISKA, takiego jak np na Pustkach Cisowskich, siłowni na powietrzu itp.
Chęć,mobilizacja i zawzięcie młodych ludzi (zwykli mieszkańcy Demptowa) a NIE MIASTA do tego by mieć gdzie spędzać wolny czas jest dla nas czymś wielkim!

Może ktoś coś w tej sprawie nam pomoże.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Demptowie jest dużo osób jak i dzieci, młodzieży i dorosłych którzy chcieli by spędzic czas na wolnym powietrzu ale niestety nie ma gdzie są lasy ale to za mało chcemy boiska do piłki nożnej lub siłowni na dworzu naprawde na demptowie jest to potrzebne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
chętnie przyłączę się do grupy inicjatywnej w sprawie powstania na demptowie boiska/skweru rekreacyjnego, najlepiej nadaje się do tego plac przy byłym domu dziecka (obecnie łąka na siłę zagospodarowana na coś na kształt boiska+ zaniedbany asfaltowy kort+składowisko odpadów), kilka miesięcy temu zorganizowałem akcję przeciwko likwidacji żłobka i komercjalizacji terenu, złożony został list otwarty do wiceprezydenta i otrzymałem odpowiedź,że Gmina jeszcze nie ma pomysłu na budynek i teren.

myślę, że z pomoca rady dzielnicy można byłoby uruchomić oddolną inicjatywę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry