Widok

Bojano (i okolice) - piłka nożna

Piłka nożna Chwaszczyno Temat dostępny też na forum:
Witam,

Jak w tytule, szukam ekipy do gry w piłkę, której tak naprawdę nie tknąłem od ulala, dobrych 8 lat. Ze względu na pracę pasują mi jedynie godziny po 17.

Mam 25 lat, kiepsko u mnie z kondycją, ale chęci do gry nie brak. Czy istnieje jakaś grupa, która przygarnęłaby jeszcze jednego grajka do stałych, cotygodniowych spotkań?

Jeśli takowa grupka by się znalazła (Bojano, Karczemki, Chwaszczyno, Szemud, Koleczkowo i okolice) to prosiłbym tutaj o kontakt, bądź na mój e-mail michcio_k@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
daj znac jak ktos sie odezwie :D
sam bym sie podlaczyl..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Panowie szukamy chętnych do grania na sali w Bojanie wtorki i czwartki na godz. 20. Jeśłi jeszcze macie ochotę to proszę o info na email kahas@tlen.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
codziennie o 19stej na boisku piaskowym bo na zielone niemozna za szkołą w Bojanie graja chłopaki i młodsi i starsi całe lato grali i teraz jak jest pogoda tzn niepada to graja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

Zasługi Wójta Kalkowskiego - anty lista (33 odpowiedzi)

Jako, że druga tura tuż tuż a ludzie mają to do siebie, że zapominają szybko no i mamy dużo...

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?

do góry