Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
DO KIEROWNICTWA BOMI wątek zamknięty Mieszkam blisko Centrum Krewetka zawsze robiłam tam zakupy od jakiegos czas...
~MARIA
22

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

koniec wątek zamknięty I pomyśleć że całe Bomi SA upadło przez pielgrzymki do Częstochowy...:(...
~ja
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Hymn Bomi wątek zamknięty Nic się nie stało - Bomi nic się nie stało, mówił P..... że w Bomi nic się...
~To byłem ja Jarząbek
13

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Bomi łamie dobre praktyki konsumenckie MADISON wątek zamknięty Na polecenie prezesa p. Krzysztofa U. sklep nie realizuje bonów Sodexo...
~racjonalista6666@gazeta.pl
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

BOMI SA. Ty co skrzywdziłeś bidnego,człowieka. wątek zamknięty Bogowie będą o tym, pamiętać.
~Kola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 stycznia 2014

Nowe Bomi wątek zamknięty Nowe Bomi upada...
~Zegar
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 października 2013

odprawa wątek zamknięty Czy któraś z was dostała już odprawę , chodzi mi o dziewczyny , które zostały...
~mb
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 czerwca 2013

wypowiedzenie wątek zamknięty też dostałam wypowiedzenie i nie mogłam sie dodzwonić ale znalazłam do nich...
monikadobras
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

wypowiedzenie i odprawa wątek zamknięty Jestem w tej chwili na wypowiedzeniu do końca czerwca,mam pytanie czy, któraś...
~MB
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

~Haha
8

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2013

Jaki nam wykreci numer Bomi SA? wątek zamknięty Nie jeden by chciał znać?Akcje można swobodnie kupić po 2gr.Lecz nikt nie...
~śmieciowy Jasio.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Kadry Gdynia wątek zamknięty Czy ktoś może kontaktował się z kadrami, ja dzwonię od rana i nic...
~MB
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

wypowiedzenie umowy wątek zamknięty tak mam 2 tygodniowy okres wypowiedzenia ktory konczy sie 11 maja tego...
~kamila ze szczecina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Bomi (BMI) wątek zamknięty Tylko dureń da się nabrać na upadek,firmy.Ktoś nie żle się obłowił w...
~Icek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Kto kupuje akcje,Bomi SA? wątek zamknięty Na dzień dzisiejszy po,3 gr.Skoro nic nie są,warte.Tak było ze wszystkimi...
~Michał Boni.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

Bomi - Rast - na Nagórkach wątek zamknięty Czy może ktoś jest zorientowany co to za sklepy działają na Nagórkach(Barcza...
~było
18

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Nagórki Rast (do tej pory Bomi) wątek zamknięty Tleniony pakuj Się ze swoją koleżanką M.M. w końcu Was zlikwidowano,dosyć...
~Ktoś kto wie
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Upadłość likwidacyjna wątek zamknięty Sąd w Gdańsku ogłosił zmianę upadłości układowej Bomi na likwidacyjną. Co...
~qwer
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

bomi matarnia-masakra wątek zamknięty na matarni w bomi na półkach jest pusto brakuje podstawowych produktów...
~miki
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

PIT za 2012 wątek zamknięty Czy ktoś dostał albo wie kiedy dostaniemy?
~nic
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2178

postów

158

wątków

do góry