Widok

Brafitterka w 3mieście- gdzie?

Gdzie znajdę w 3mieście miejsce/sklep, gdzie ktoś profesjonalnie dobierze mi rozmiar biustonosza a potem biustonosz?
Najchętniej jeszcze, żeby było to miejsce z "ludzkimi" cenami... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Od zawsze" był taki sklepik na początku Lendziona, przy pętli autobusowej we Wrzeszczu. Nie wiem, czy jeszcze istnieje i (z przyczyn oczywistych) nie powiem Ci nic z własnego doświadczenia, ale w swoim czasie dużo pozytywnych opinii o nim słyszałem/czytałem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na grunwaldzkiej pomiędzy Parkiem Oliwskim a Halą Oliwia (jadąc o Oliwy po prawej stronie przez światłami na Derdowskiego) - sklep Biustonoszka (mają też stronę internetową). Co do cen, to niestety się za bardzo nie orientuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ceny bardzo przystępne, sama korzystam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zajrzyj na forum Balkonetka, dziewczyny tam na pewno doradzą Ci najlepsze miejsce do znalezienia swojego rozmiaru. Jak już będziesz go znała, to dalsze zakupy przez internet wyjdą Ci taniej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za informację .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brasmania.pl ale mozna tez sie umowic osobiscie. Dziewczyna na Oruni przyjmuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na malym ryneczku przy bora-komorowskiego na przymorzu jest sklep ceny nawet przystepne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Sukienki na wesele w Trójmieście- gdzie? (56 odpowiedzi)

Hej, dziewczyny tak jak w tytule- gdzie w Trójmieście znajdę sklep z sukienkami na wesele? W...

do góry