Widok

Brak opłaty Paszportowej na miejscu

Same pozytywne opinie ale nie można na miejscu opłacić za paszport w 21 wieku, trzeba latać po pocztach nigdzie nie mogę znaleźć nr konta w internecie więc muszę jechać do biura paszportowego wziąć karteczkę z nr konta jechać na pocztę i z powrotem przyjechać i dać potwierdzenie opłaty , chore!! Niby można przez internet złożyć wniosek o paszport ale gdzie? Nawet nie można formularza wydrukować i w domu na spokojnie wypełnić! Nigdzie nie ma konkretnych informacji , więc 4 razy muszę odwiedzić biuro paszportowe stojąc w kolejce żeby wyrobić sobie paszport ;( skąd tyle pozytywnych opinii skoro nic dobrze nie macie .Ps. Nawet jakby była gdzieś rzetelna informacja to ja szukając informacji przez 2 godziny nic nie znalazłem. Pozdrawiam krzysztof.
Moja ocena
obsługa: 1
 
pomoc merytoryczna: -
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Panie Krzysztofie informacja jest jak byk podana:)
http://uwgdansk.ssdip.bip.gov.pl/paszport/jak-zlozyc-wniosek-i-odebrac-paszport.html#Op%C5%82aty%20paszportowe
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba się trochę orientować w rzeczywistości, a będzie Panu łatwiej żyć :) Wszystko można załatwić na miejscu w 10-15 min., bardzo miła obsługa i szybkie załatwienie sprawy. Właśnie za chwilę jadę odebrać paszport.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry