Widok

Brak ścieżki rowerowej na Meissnera na remontowanym chodniku

Dzisiaj jechałem ulicą Messnera w Gdansku obok rozkopanego chodnika w pobliżu przedszkola 88 i okazało się iż panowie będą układać nowy chdnik ale bez ścieżki rowerowej. Kompletnybezsens bo mógłby to być początek łącznika między rowerowa trasa na JP II i na Kołobrzeskiej. Jednocześnie blisko szkoły i przedszkola organizują akcje dojazdu do przedszkola rowerami. Warto to nagłośnić a może jeszcze uda się coś zrobić aby wydzielona była częścią dla rowerów. Bezpieczna a nie na ulicy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokładnie, zgadzam się z autorem! Nawiązując do ścieżki na JPII uważam, że jest mega niebezpieczna i np ja w życiu nie odważyłabym się wyjechać na nią z dzieckiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na JP II widziałem rodzinę z dwójką dzieci w wieku przedszkolnym jadącą wydzielonym pasem dla rowerów. Zastanawiam się czy to odwaga czy nieodpowiedzialność.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zaspa

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

do góry