Widok

Brakuje wędkarskiego

Dużo wędkuje i jak mam do żukago czy do chwaszczyna dymać po sprzęt to mnie krew zalewa... myśle że wędkarski miał by powodzenie tym bardziej że jest to wylotówka na kaszuby... ps miejsce po elektrycznym na lotniczej jest w sam raz na taki biznesik.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to wygląda na to że masz świetny pomysł na otwarcie biznesu ;)
do dzieła!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdyby ola(f) nie mógłby publicznie ..takie... gierk... to całą ekscytację diabli by wzięli;), pan fotograf będzie czy może użyczyć aparatu - zawsze warto dużą rybę;) uwiecznić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja uważam, że Banino to kiepskie miejsce. Blisko jest też na matarni sklep. Aby taki interes zarobił trzeba mieć naprawdę duży obrót. Zimą znacznie zainteresowanie spada, lokal i media trzeba opłacić i haracz do us też. Ludzie sporo zamawiają przez Internet. Żeby nie było jestem aktywnym wedkarzem z banina. Raczej słaby pomysł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
lokale drogie+ Zus, mały obrót i klapa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a może po prostu rozszerzenie działalnosci już istniejącego innego sklepu? (kącik w ogrodniczym?)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stacji benzynowej możesz kupić robaki. Prosto z lodówki.
Na specjalne życzenie oferują też muchy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry