Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Stanisław - ocena nowy temat Byłem tam dwukrotnie. Po raz trzeci moich pieniędzy nie zobaczą! Za pierwszym...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 marca 2024

PP - opinia Byłam z narzeczonym na kolacji w Brovarni w weekend. Nie spodziewałam się, że...
~PP
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

najlepsze piwo w gdansku! wątek zamknięty Od otwarcia browarni bywamy regularnie, kiedys z zona, a teraz tez i z...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Pyszne piwo i miła obsługa! wątek zamknięty Pyszne piwo, smaczne jedzenie - przede wszystkim kaczka i pierogi. Duży plus...
~Ela Berlin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 czerwca 2019

termina - opinia wątek zamknięty Bardzo klimatyczny wystrój, stary spichlerz, browar, miła osbługa. Jedzenie...
~termina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Smacznie i przyjemnie wątek zamknięty Obsluga profesjonalna a przy tym bardzo bardzo miła. Jakość dań na wysokim...
~Tomi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2016

Rewelacja! wątek zamknięty Do Brovarni udałam się w piątkowy wieczór. Mimo zajętych prawie wszystkich...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Cudownie wątek zamknięty Byłam z przyjaciółka zachwycona profesjonalizmem obsługi, szybkością...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Rewelacyjne piwo wątek zamknięty Byliśmy w sobotę ze znajomymi w brovarni i muszę szczerze powiedzieć, że...
~Mat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Wielkie rozczarownie wątek zamknięty Po dzisiejszej wizycie w Brovarni zastanawiam się kto przyznaje jej tytuł...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 grudnia 2016

Pyszne piwo wątek zamknięty Brovarnie odwiedzam raz na jakis czas i nigdy mnie nie zawodzi. To jedno z...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Asia - opinia wątek zamknięty Beznadziejna obsługa, kelnerka z nadetą miną i wielką łaską obslugująca...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 września 2016

~alberto
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 czerwca 2016

wiecej niz średnio wątek zamknięty Okazja-obiad rodzinny.Kelnerka nie podaje menu, trzeba samemu wygrzebać ze...
~Joanna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Szczerze polecam wątek zamknięty Byłam w Brovarni kilka razy i muszę przyznać, że naprawdę warto odwiedzić to...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

BROWARNIA wątek zamknięty Świetne piwo! Probowałem ich nowe ALE re-we-la-cja! Gratulacje dla piwowarów!...
~Maros
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Świetna kuchnia i rewelacyjny klimat! klimat wątek zamknięty Odwiedzieliśmy Browarnie po spacerze po Starym mieście. piekny widok z...
~majka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Podział na biednych i bogatych. Restauracja dla zmanierowanych snobów wątek zamknięty Kelner - wysoki, szczupły brunet, lekko sepleniący się, jeśli to czytasz to...
~alina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

Mazury w Gdańsku wątek zamknięty Brovarnia w Gdańsku super miejsce w szczególności dla ludzi lubiących dobre...
~Kris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lipca 2015

Beznadziejna obsługa wątek zamknięty Po wejściu do lokalu odnosi się wrażenie, że bez j. angielskiego lub...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lipca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
148

postów

120

wątków

do góry