Widok

Browar Gdański

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Inwestycja zrealizowana została na terenie dawnego browaru we Wrzeszczu. Obszar browaru przekształcony został w kompleks biurowo-usługowo-handlowy. Zaplanowano tu również kompleks (w dużej mierze ulokowany w części podziemnej) kulturalno-rozrywkowy o nazwie Browar Kulturalny. Powstać tam ma m.in. sala koncertowa, lokale gastronomiczne. Lokalizacja w sercu Wrzeszcza gwarantuje łatwe dotarcie nie tylko do bogatej oferty sklepów, ale również obiektów kulturalnych i rozrywki. Ponadto w bliskim ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

daj ch..... ludziom zarobić !
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 15

ktos planuje tu kupić mieszkanko ?

troche drogo sie wydaje ...
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja juz kupilem. Cena troche odstrasza (w porownaniu z np Garnizonem), ale miejsce bez porownania lepsze.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 26
W czym jest lepsze?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5
- lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja
- o wiele lepszy dojazd niz do osiedli w Górnym Wrzeszczu (oczywiście generalizuję ale wydaje mi się żę więcej możliwości dojazdu w Gdyni i Gdańska Gł.
- bardzo blisko kolejki
- w okolicy zadbany park
- dość ładnie wygląda to na wizualizacjach
- jednak sporo mieszkań jest wyprzedanych, więc możę jednak ludzi ta cena za bardzo nie odstrasza....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 21

skoro tam już mieszkasz

to podpowiedz mi czy jest tam jakieś miejsce żeby wyskoczyc z psem bo z parkami różnie bywa czasami potrafią postawic tablice zakazującą wstępu dla zwierząt
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na Białej jest wybieg dla psów, kolejny w Parku nad Strzyżą, ewentualnie spacer do lasu za Manhattanem lub ugory przy Hynka czy za ETC
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeszcze zacznij sprzątać po swoim psie bo już cała Kilińskiego i park zasr*ne, przejść się nie da
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja kupuję

duże miszkanie
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 11

Beznadziejna inwestycja do zamieszkania, do rozważenia jedynie zakup pod wynajem. Mury Galerii Metropolia za oknem i całodobowy ruch pociągów dalekobieżnych z cudownym gongiem i bełkotem pań zapowiadających odjazdy i przyjazdy - wprost urocze. Do tego ceny jak w Nowym Jorku na Manhattanie i deweloper Górski - najgorsza z możliwych opcji
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 38

oj zazdrościsz

Galeria jest przy mieszkaniach banku, a nie tych na sprzedaż.
A dworca nie słychać. Nie stać Cię, to nie pisz.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jakosc beznadziejna jak to u gorskiego. Wylewki krzywe jak cholera, sciany krzywe wszystko do bani. Wkoncu autobusy pijanych kaszubow to stawiaja
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 2

Prawie racja

Z tym deweloperem to się zgodzę, ale miejsce jest piękne i raczej jak na lokalizację to ciche, mieszkam od dwóch lat i nigdzie indziej bym się nie przeprowadził
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Opinia jest oczywiście nieuprawniona.
Właśnie wróciłam z Browarni.
Nie słychać pociągów a tym bardziej Pan je zapowiadających .
Piękne miejsce z gustem. Oddające klimat
A ceny konkurencyjne jeżeli chodzi o starówkę czy Browar Vrrst.
A ta opinia przypomina mi bardzo sytuacje z Porto

Dla niewtajemniczonych ..
Miasto miasto w Portugalii..
Byłam z mężem w zwykłym portugalskim barze przy dworcu autobusowym w Porto i młoda para Polaków przyszła na obiad .
Nic im się nie podobało - wystrój lokalu, menu.
Ewidentnie leczyli kompleksy..
No cóż .
Kto nie zna historii browaru we Wrzeszczu ..ten nie poczuje tego klimatu.
W takim lokalu nie chodzi przecież o to czy słychać pociąg bo to nie jest Filharmonia na Ołowiance,
Tylko chodzi o to żeby napić się dobrego piwa i poczuć atmosferę minionych lat..
A to poczułam.
Miejsce rewelacyjne.
Polecam

I na pewno nie jest to bar u zwiadowcy w Pierdziszewie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

radosny chaos

Bajzel.Znaki zabraniajace parkowac gdzie popadnie nieczytelne dla wiekszosci kierowcow.Smietniki ogolnodostepne /czyli odpady budowlane + rozlane farby a i pecherz mozna oproznic bo deweloper kluczy mieszkancom dac nie raczyl.Zieleni brak.Betonu za to do woli.I okno w okno
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7
Górski z każdym kolejny etapem schodzi na jakości. W ostatnim etapie na dziedzińcu ucinał koszty nawet na charakterystycznej płytce imitującej cegłę. Tak samo planuje zrobić w kolejnym budynku. Na wizualizacjach tego nie pokazuje :)
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1
Browar w najnowszym etapie bez klinkieru. Ludzie kupują na pewniaka a tymczasem deweloper szukając oszczędności stosuje najtańsze materiały. Mieszkania najdroższe w historii z najsłabszym wykończeniem. Tynk cienkowarstwowy w takiej inwestycji? Wstyd
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 4

budynki bez ekspozycji na światło słoneczne , ciemno jak w duupie, przygnębiająco, odległości miedzy domami zbyt małe - każdy w okna sobie zagląda.. jak czynszówki przedwojenne. a mogło być tak pięknie,... na takie zagęszczenie ludzi powierzchnia parku to żart..wycieli ostanie drzewa..
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jak na Garnizonie czy jeszcze gorzej?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odosobniona krytyka, bo Browar i Garnizon, to prestiżowe, gdańskie osiedla, cieszące się dużym pobytem na mieszkania, mimo wysokiej ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

prestizowa to jest ale dla sloikow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powiedz mi mądralo

które osiedla są nie dla słoików prestiżowe. Ciekawy jestem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Które osiedla są prestiżowe dla Gdańszczan?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Te nad morzem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ceny rynkowe nareszcie zlaicza spodziewany spadek to mozna by sie zastanowic, ale aktualnie to kompletnie nieoplacalna inwestycja.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość spada łeb na szyje. Różnica między pierwszym etapem a ostatnim jest niebotyczna. Szkoda bo zapowiadało się naprawdę dobrze. Nie polecam
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brak możliwości instalacji klimatyzacji

Deweloper kompletnie nie przygotował budynku pod instalację klimatyzatorów i nie wyraża na instalację zgody. Zupełna amatorszczyzna jak na budynek w teorii z wyższej półki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za to w nieruchomości z pierwszego etapu inwestycji wydana została zgoda wspólnoty mieszkaniowej (reprezentowanej przez dewelopera i pierwszego właściciela) na podstawie której, w budynku mieszkalnym dokonano przebudowy i zmieniono sposób użytkowania lokali na gabinety prowadzące działalność leczniczą, z których zużyte powietrze wyrzucane jest pod ziemię, a dokładnie do podziemnej hali garażowej. Pomimo, że sanepid uzgodnił takie eksperymentalne rozwiązanie bez uwag, od prawie 3 lat w hali garażowej występują uciążliwości zapachowe oraz potencjalne zagrożenie chorobotwórczymi bakteriami. Pomimo to od ponad roku sanepid nie umie przyznać się do winy, przez co od kilku dni, na osiedlu prowadzony jest protest głodowy w tej sprawie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
z wyższej półki jest lokalizacja, a nie budynek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co ze strefą podziemną? Budują to w ogóle czy kolejne opóźnienia?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Podbijam. Ostatni news jaki udalo mi sie znalezc o Browarze Kulturalnym byl sprzed roku. Powstanie to w ogole kiedykolwiek?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1


Usłyszałem ostatnio, że pewnie jeszcze kolejny rok budowy, plany trochę uległy zmianie (część chyba bez pomysłu na zagospodarowanie + brak parkingów :)), ale robi wrażenie. Czekamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec

Strasznie tu kradną... Non stop włamania. Paranoja!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry