Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słaba jakość potraw wątek zamknięty Wybrałam się z rodziną na niedzielny obiad i niestety to był zły pomysł...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 maja 2018

Super wątek zamknięty Piwo mnie nie porwało ale pomysł z deską Super .natomiast karkoweczka coz...
~Czeplin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 października 2017

impreza zorganizowana wątek zamknięty Miałam przyjemność organizować kolację dla 17 osób w ramach wieczoru...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

miejsce z klimatem wątek zamknięty Świetne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi. Piwo pierwsza klasa (do tego...
~aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2017

Całkiem smacznie wątek zamknięty Całkiem smaczne jedzenie i bardzo dobre piwko. Polecam
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2017

Browar Trójmiejski Lubrow wątek zamknięty Witam, polecam gorąco Browar Trójmiejski Lubrow, w sierpniu spędzając wakacje...
~Jan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 września 2016

ocena wątek zamknięty w czasie wakacyjnych wojaży trafiliśmy właśnie do tego lokalu po wejściu...
~krzysieczek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Lubrow Wejherowo wątek zamknięty Pierś z kurczaka zareklamowana jako niedosmażona.Reklamacji nie chciano...
~zniesmaczony klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Świetne, klimatyczne miejsce wątek zamknięty Byliśmy w browarze z dziewczyną podczas takiej ooo - objazdowej wycieczki po...
~Tomek C
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2016

Polecam gorąco to miejsce :) wątek zamknięty Fanom piwa polecam zdecydowanie to miejsce. Piwo świetne, a i samo miejsce...
~spinka5
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Świetny lokal dla każdego wątek zamknięty Jako koneser piwa mogę śmiało polecić ten lokal, gdyż piwo serwowane tutaj...
~Tomasz Kowalski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam ten lokal jak najbardziej, fajny klimat, wystrój, pyszne...
~Kamillazur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

świetne miejsce! wątek zamknięty naprawdę świetne miejsce, można zarówno przyjść na szybkie piwo jak i również...
~NeroQ
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Trojmiasto browar wątek zamknięty Polecam serdecznie ten lokal bardzo mila obsluga oraz wysmienite jedzenie....
~jarozyl
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 maja 2016

Bardzo fajny lokal wątek zamknięty Polecam przyjść i samemu się przekonać jaki to doskonały lokal
~Staszka Staszkowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 maja 2016

Browar Trójmiejski Lubrów - interesujące miejsce wątek zamknięty Do baru poszłam ze znajomymi, wcześniej tam nie byłam. Bardzo fajne miejsce...
~Marlena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 marca 2016

Świetne miejsce wątek zamknięty Polecam! Bardzo miła obsługa, która potrafi świetnie doradzić klientowi i...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Fantastyczna atmosfera i obsługa, przytulne wnętrze zachęcają do spędzenia...
~Paweł M.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Wszystko super wątek zamknięty Najlepszy browar w Sopocie. Zawsze jak jestem nad morzem to zahaczam o niego!...
~Karolina Bas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Klimat pierwsza klasa ;) wątek zamknięty Smaczne piwko, niedrogie dania, serdecznie polecam wszystkim ;)
~patusia1230
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
84

postów

75

wątków

do góry