Widok

Brudasy i świnie w Baninie

Robia wysypisko smieci pod kontenerami do segregacji. SZCZURY I ROBACTWO sie lęgnie. Ludzie trochę kultury!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie to miejsce dokładnie się znajduje? Ja nietutejsza... jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety, temat był poruszany już wielokrotnie. Skutkiem było przestawienie pojemników w miejsca bardziej ruchliwe. Jak widać nic nie pomogło. Może jak wejdzie w życie ustawa i gmina zobowiąże każdego właściciela do opłaty za wywóz śmieci to coś się polepszy. Chociaż nie sądzę. Śmieci wyrzucają robole z budów a także ci, którzy nie płacą za wywóz i nie maja pojemników, bo nie są tu zameldowani.
W lesie niestety taki sam śmietnik.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tylko robotnicy wyrzucaja a mieszkańcy też. Jedni płaca a inni wola w nocy podrzucić. Jak Cie chamie nie stać na kontener to domu nie buduj. Kiedys zapytałam chłopca, ktory wyrzucał odpadki dlaczego tu własnie a on na to :
- bo mama mi kazała.
RĘCE OPADAJĄ.
Powinno sie ukrutą kamerke zainstalowac i takiemu delikwentowi po 50n zł wlepić!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olka; kultury , trochę kultury i ty miej ,innych potępiasz a sama .... aż brak słów
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Paraf zabolało? może własnie jestes jednym z tych " czyścioszków" i co tu ma kultura do odpadków, trzeba rzecz nazwać po imieniu Szanowny adwersarzu! Brudasów trzeba nazwać j.w
Gdyby dostał jeden z drugim po 500 zł mandatu to może by sie nauczył kultury współżycia w społeczeństwie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
olka to ciebie zabolało , taka porządnicka , a ktoś wytyka twoje blędy , a kultura i odpady się łączą ,brak kultury równa się odpady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
no i znów kłótnia... Ludzie nauczcie się merytorycznej dyskusji. Proszę
Brudasy są wśród nas i tyle. Widział ktoś podwórko przy ul Lotniczej jak się jedzie do Maxa &Xawiera? Jedyną porządną i poukładaną rzeczą jest bocianie gniazdo. Reszta to syf. Dobrze, że drzewa trochę to ukrywają.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
- No ale przynajmniej mamy pewność że właściciel tego obejścia nic nam pod smietnik nie podrzuca. :-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przykład kolejnych brudasów.
Kontener na odzież na Księżycowej w okolicach myjni samochodowej.
Podrzucone wory ze śmieciami, worki rozerwane, widać było kopertę bąbelkową z naklejka adresata. Szkoda ,że nie wyjąłem bo po adresie namierzysz chama i bym im te śmieciory wrzucił przez płot na ich posesję. Głupole zaśmiecają własną wieś. Gratuluję głupoty!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to na co czekasz do dzieła zwróć brudasowi jego własność !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
popieram
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Wykończenie domu 75m (od Chmary) (107 odpowiedzi)

Drodzy Sąsiedzi, rozważamy zakup domu od Chmary (odbiór kwiecień 2017). Zastanawiamy się ile...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry