Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz - opinia wątek zamknięty Niewiarygodne wyniki, więcej nie robię badań w brussie, kilkukrotnie wyniki...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2021

A - opinia wątek zamknięty Panie w rejestracji bardzo miłe ale najbardziej sympatyczna jest pani która...
~A
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 marca 2021

Adka - opinia wątek zamknięty Byłam dziś i oceniam obsługę bardzo dobrze Pani młodziutka w rejestracji...
~Adka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

W skali od 1-10 moja ocena to -10 wątek zamknięty Jestem w 6-tym miesiącu ciąży i w dniu dzisiejszym wykonałam badania w...
~IZA
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

panie pielęgniarki do wymiany wątek zamknięty Niestety Panie pielęgniarki ugrzęzły w podejściu do pancjenta w latach 80....
~małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Bruss nie polecam! Nie wykonali badania wątek zamknięty Krótko i na temat. W sobotę udałem się na badanie krzywej cukrowej (badania 2...
~M.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Nowy system z numerkami to jakaś pomylka wątek zamknięty Nie dość ze Panie w recepcji bardzo nieuprzejme i niemile to nowy system z...
~Ala
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 maja 2018

Bardzo nie miła Obsługa! wątek zamknięty Gabinet czysty, schludny, ale pani w recepcji(pierwsza od okna) to jakaś...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z jakosci uslug.Rewelacyjne panie...
~ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

Bruss Gdynia ul. Obroncow Wybrzeza wątek zamknięty Dwie panie blondynki z sobotniej zmiany poprostu kobiety na medal!!!...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 października 2017

Miłe, sympatyczne panie! wątek zamknięty Cierpię na bardzo silny lęk przed krwią i wszystko z nią związane. Jednak po...
~Alicja A.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 grudnia 2016

Podwójne opłaty po tygodniu w laboratorium Bruss Gdynia SPRAWA DLA REPORTERA wątek zamknięty Wybrałam się na badania laboratoryjne w punkcie pobrań w Redzie w dniu...
~teresa
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

badania wątek zamknięty obsługa w laboratorium jak i podejscie do strachliwych pacjentow jest...
~Ewa Sawczuk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

Cała rodzina korzysta. wątek zamknięty Panie miłe i bezproblemu znajdą żyły, które nagminnie zanikają przed...
~Pomorzanka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 grudnia 2015

rozczarowana wątek zamknięty Laboratorium jest profesjonalne ale obsluga pozostawia wiele do zyczenia......
~O.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

15

wątków

do góry