Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Malgorzata - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie labolatorium Bruss. Bardzo profesjonalna i miła obsługa,...
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 listopada 2021

Mega kolejki!!!! wątek zamknięty Od paru lat korzystam z tego laboratorium ale odkąd zmieniła sie ekipa sa...
~Oli
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Nie liczcie na Brussa..... wątek zamknięty Zależało mi na badaniach krwi w czwartek, bo następnego dnia miałam wizytę...
~Malwina
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Mega słabo >> straszne guły !!! wątek zamknięty Zalezalo mi na czasie wiec wybralam Bruss bo wynik jest po 16 dostepny w...
~ex stały klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 czerwca 2015

Joanna - opinia wątek zamknięty Od kilku lat korzystałam z usług punktu pobrań przy Grunwaldzkiej- zawsze bez...
~Joanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

ogólnie slabo. wątek zamknięty Korzystalam z innych placowek tej firmy i na dużo wyzwkszym poziomie. Moze...
~ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty Pofesionalne pobranie krwi u mojego dziecka,polecam
~dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Perfekcyjna PIELĘGNIARKA! wątek zamknięty Będąc na pobraniu krwi z noworodkiem,który od dwóch dni nie chciał jeść i...
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 września 2012

Polecam wątek zamknięty Z usług laboratorium korzystam już od kilku miesięcy. Obsługa jest...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam punkt pobrań przy ul. Grunwaldzkiej. Miła obsługa, Pani pobrała mi...
~Justyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 października 2011

Laura - opinia wątek zamknięty Wykonywałam badanie na własną rękę ponieważ miałam kleszcza. Pytałam pani...
~Laura
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry