Widok

Brwi

Nie polecam robienia makijażu permanentnego u Agnieszki Ucińskiej. Spie*rzyła mi brwi.. Są niebieskie jak więzienny tatuaż. Do tego są nie równe i zrobione powyżej lini moich naturalnych brwi. Teraz jestem w trakcie usuwania laserowego bo drugi raz poprawiłam 2 lata temu u niej brwi i spieprzyła mi tak samo jak za pierwszym razem gdy mi zrobiła brwi kilka lat wcześniej. Teraz nawet laser ma problem z usuwaniem bo tak głęboko mi się wbiła w skórę. Mam bąble za każdym razem kiedy mam zabieg laserowy i opuchliznę również... Porażka. Nie życzę żadnej z was by musiała przechodzić przez to co ja teraz. Nie mogę patrzeć na te brwi, aż płakać się chce. Ta kobieta nie umie widać dobrać kształtu brwi i odpowiedniego pigmentu. Albo ma tak g*wniane barwniki.. Przyjmuje klientki jak na taśmie.. jedna za drugą od rana do późnych godzin wieczornych. W dodatku gdy się przychodzi trzeba czekać jeszcze, nawet dobrą godzinę lub ponad. Idzie na ilość nie na jakość z tego wniosek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie brzmi po co polazlas drugi raz?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robiłam w La Nika na Drzewieckiego i wyszło super :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poprawne pytanie to - po co lazła po raz pierwszy ?

A odpowiedź z reguły w takich przypadkach brzmi - aby ukryć braki w rozumie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tam czepiasz sie o poprawnosc pytania ;) przeciez nie oto chodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzuć fotki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego ja nie chce makijażu permanentnego... Łatwo to zepsuć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

Depilacja laserowa Kiedy i gdzie (65 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Aktualnie mieszkam w UK, w drugiej połowie sierpnia planuję przyjazd do Polski...

do góry