Widok

Brzydki nos

Hey. Mam problem dużego i brzydkiego nosa . I z tego powodu mam kompleksy bo przez niego nie czuje się atrakcyjna . Potrzebuje jakieś namiary na chirurga bo zdecydowałam w końcu coś z nim zrobić. Pomożecie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Moim zdaniem ta klinika jest godna zaufania https://www.tourmedica.pl/kliniki/operacje-plastyczne-nosa/ . Maja tam bardzo dobrych specjalistów oraz wykonują kompleksową diagnostykę oraz szereg specjalistycznych zabiegów. Możesz spróbować umówić się na wizytę i zobaczyć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ta klinika? A która KONKRETNIE, bo pod tym linkiem cała ich lista...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ala/paulinka nawet spamować nie umi ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

warszawa tylko promedion
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepszym rozwiązaniem na brzydki nos jest skalpel chirurga plastycznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale takiego chirurga bardzo ciężko jest znaleźć, jeśli się trafi na jakiegoś partacza to skutki mogą być nieodrwacalne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm...jest taka aktorka. Grała w polskiej wersji "Niani". Do dziś oglądam powtórki. Piękna, zabawna...
Ostatnio mignęla mi w jakiejś reklamie i doznałam szoku. Wyraźnie zrobiła coś z nosem.
Wygląda koszmarnie :(((( Załamka :(((
I zaraz mi się przypomina piosenkarka, która była piękna nim nie dokleili Jej nosa baby jagi i do dziś nim straszy :((((
Dlaczego to sobie robicie Dziewczyny?! Why?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dygant? Jeśli to o niej mowa to bardzo ładnie nos zrobiony- przeleciałam właśnie google :)
Do autorki wątku- nie szukaj tu opinii, bo fora pełne są pseudo fachowców reklamujących swoje usługi pod przykrywką zadowolonego klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz na szczęście wszystko można sobie poprawić ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Google poradzi coś na pewno, nie jestem zwolenniczką operacji plastycznych, ale w takich wypadkach może jest to uzasadnione
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...

Hiszpańska mucha (17 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was próbowała możę hiszpańskiej muchy? Mianowicie zastanawiam sie...

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

do góry