Widok

Budowa Górnicza

Czemu cały tydzień nic nie działo się na budowie bloku przy ul. Górniczej w Gdyni koło bloków 12, 14
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak sie tam mieszka? tzn na tej gorniczej? daleko do skzoly podstawowej itp?
jak ze sklepami ?
widzialam LIDL w pobliżu ale troche daleko aby wyskoczyc np po chleb czy mleko..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieszkamy tam od kwietnia, na Górniczej właśnie. Generalnie jest ok, jak opanujesz skróty między blokami, to wszędzie blisko będzie :) Bliżej niż Lidl są jeszcze delikatesy Merkus i na przeciwko piekarnie, warzywniak. Generalnie polecam, cisza i spokój.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak że szkoła? Patrzyłam że najbliższą jest sp 13..wiesz może czy ma dobry poziom nauczania? A jak z przeszkolem? A powroty z pracy? Mam wrażenie że tam są ciągle korki... Oj czeka mnie trudna decyzja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najblizej jest sp46 z przyzwoitym poziomem nauczania, tuz obok przedszkole nr 6. A korki, no cóż, gęsto jest w standardowych godzinach czyli ok. 8 rano i 16stej. Zresztą jak wszędzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodatkowo jest jeszcze sp42 na Karwinach II i sp20 na Starodworcowej. A ze sklepami aż takiego dramatu nie ma. Dla mnie ogromnym plusem jest apteka całodobowa, co przy dzieciach jest zbawirniem w niektórych przypadkach
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na górniczej mieszka się bardzo dobrze. Blisko do "mniejszego lasu",
"Większy za obwodnicą". Jedyną uciążliwością może być rozbudowa węzła
Wielki Kack w związku z budową Trasy Kaszubskiej.

Sklepów dużo Merkus od 5-7 min. Lidl od 10-15 min,Żabka - 5- 7 min, Groszek też 5-7 min. Wszystko zależy od tego w jakiej części górniczej się mieszka. Koło przystanku ( 10 min ) Rossman, Fresh Market, Farby, Apteka. Ale tak jak ktoś napisał przez skróty między blokami szybciej :)

Co do szkoły to jest właśnie Sp 13 na Karwinach
i Sp 20 na Wielkim Kacku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wielki Kack

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry