Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam - opinia Obsluga na miare oczekiwan. Serwis ok. Wybór rowerow i akcesoriow...
~Adam
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2022

Basia - opinia Serwisuje rower i zawsze szybko, profesjonalnie ostatnio nawet "od ręki" Z...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Jacek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, bez łączenia się do klienta, bez naciągania na...
~Jacek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2022

Sylwia Korzeniowska - opinia wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem obsługi w tym sklepie!! Na najwyższym poziomie :) Ceny...
~Sylwia Korzeniowska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 lipca 2021

Już BYŁY klient - opinia wątek zamknięty Fatalny serwis roweru. Rower Giant kupiłem w Bugasport kilka lat temu. Kiedys...
~Już BYŁY klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2021

Lukas - opinia wątek zamknięty Oddałem rower na pierwszy przegląd gwarancyjny. Przerzutki gorzej pracują niż...
~Lukas
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Cezary - opinia wątek zamknięty Fantastyczne Dni Testowe! Świetna lokalizacja w Otominie na terenie...
~Cezary
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Jestem stałą klientką sklepu od wielu lat. To tutaj kupiłam mój rower, kask,...
~Małgorzata Wasik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Klient jest zbędny wątek zamknięty Robią ok, ale nie mam siły psychicznej tam wchodzić jak ktoś ma mnie tak...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 maja 2018

SUPER SERWIS wątek zamknięty Najlepszy serwis. Przy zakupie części nie ma problemu w "wybrzydzaniu" -...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

bardzo niemiły rozmówca wątek zamknięty Szukam konkretnego roweru, dzwonię i pytam o dostępność. Nie ma, 3-4 dni -...
~Marcin L.
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z usług sklepu Buga sport skorzystałam dzis pierwszy raz, oddałam swój rower...
~Daria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Nigdy więcej! wątek zamknięty Nie polecam pod każdym względem. Jeśli coś co było do tej pory dobre, po...
~Kola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Polecam , profesjonalna porada i miła obsługa wątek zamknięty Szefowa i pracownicy profesjonalnie radzą i polecają, są mili i...
~polecam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 maja 2016

nie polecam !!!! wątek zamknięty ostatni raz byłem w tym serwisie . obsługa nie miła , najlepiej by wymienili...
~asior
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Bardzo zła obsługa wątek zamknięty Może i sklep jest dobrze wyposażony, może i znają się na rzeczy ale to...
~Kris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2015

kamieni kupa wątek zamknięty W sklepie byłem dwa razy. Za pierwszym razem naprawa roweru i małe zakupy -...
~don
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

słaby sklep wątek zamknięty Naprawy w tym sklepie to jakaś porażka!! Niemiła obsługa w postaci Pana który...
~zniesmaczona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

Zawsze polecałem ale tym razem... wątek zamknięty Padła mi sztyca amortyzowana; po prostu pękł metal co by się kwalifikowało do...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 czerwca 2015

odradzam wątek zamknięty w tym roku syn chciał wymienić w Budze łańcuch w rowerze Kelly 28. Był w...
~bb
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
84

postów

73

wątków

do góry