Widok

Bursztynowa

Bursztynowa Temat dostępny też na forum:
Bursztynowa powstaje w kameralnej części Jelitkowa. Dojazd do inwestycji prowadzi od ul. Jelitkowskiej i Pomorskiej kameralną Bursztynową. Osiedle dzięki swojemu położeniu i skomunikowaniu sprzyja aktywnemu stylowi życia - bardzo blisko jest plaża, Park Reagana, Park Jelitkowski, ścieżki rowerowe, basen. Niedaleko stąd także do pętli tramwajowej.

Kompleks składał się będzie z czterech ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie idealnie ?

Piękne miejsce, ale jeśli kiedyś zbudują Zieloną Drogę ... to będzie od 100 do 200m luzu niestety, no i wartość nieruchomości poleci nieco w dół.
No i jeszcze pętla tramwajowa w nocy z pewnością bedzię słyszalna.
Ale poza tym wspaniałe miejsce.
popieram tę opinię 77 nie zgadzam się z tą opinią 8

Droga

Droga Zielona to albo będzie,albo nie...
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 4

Uwielbiam Jelitkowo, ciekawe czy ktoś planuje jeszcze coś tam budować, to byłoby więcej mieszkańców, bo tereny są do zagospodarowania, a dzielnia żyje głównie turystycznie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 87

Bursztynowa- BEDZIE LADNE OSIEDLE

szkoda ze skopali Brabank.. chyba bedzie najgorsza inwestycja Inwestkomfortu. Architektura bez polotu -brzydactwo architektoniczne, choc kolalizacja bardzo dobra.. Naprawde szkoda.. Tu w Jelitkowie zycze im powodzenia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 69

Nie tylko ze droga zielona bedzie to ceny nienormalne

Droga bedzie dokladnie tam przebijala kolo osiedla.
Prosze mi powiedziec kto te ceny tam ustawia?
popieram tę opinię 67 nie zgadzam się z tą opinią 2

domy z czystego betonu

biorąc pod uwagę, że ściany budynku są z żelbetowe, cegły nie uświadczysz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ładnie

Ciężko zbudowane osiedle
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 33

Nowy rekord ceny zaczynaja sie 612.000zl do 713.000zl za 2 pokoje ?

Niesamowita przebitka, trzeba znalezc naprawde glupich ludzi
co przeplacaja na maxa.
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 3

trzeba mieć siano po prostu a nie głupich ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 11

Inwestycje tego developera to ****** zapakowane w błyszczący papierek

Mieszkam blisko, więc codziennie wychodząc z psem widziałam budowę osiedla Bursztynowa i teraz Botanica Jelitkowo. Budowane są w najtańszej, najbardziej podłej technologii - konstrukcja ze stali i ściany wylewane z betonu bezpośrednio na budowie, a koszą jak za "mokre zboże". Później ludzie dziwią się że słyszą co dzieje się w mieszkaniu 2 piętra niżej. Każdy kto myśli o kupnie mieszkania powinien dowiedzieć się jaka jest przewidywana konstrukcja budynku. Bo jak już budynki są wykończone, czy wcześniej na wizualizacji wyglądają pięknie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Droga Pani, konstrukcja ze stali i betonu wylewanego na budowie, zwana inaczej żelbetem - to nie taka znowu najtańsza technologia. O akustyce obiektu też w większości decydują inne czynniki. Odsyłam do literatury :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Narzekających na ceny, oraz wymyślających to czy tamto zawsze będzie mnóstwo. Prawda jest jednak taka, że 90% z tych marud (gdyby oczywiście było ich stać) nie kupiło by nigdzie indziej mieszkania. IK nie buduje wielkich blokowisk, tylko osiedla, które za kilka lat bedą się prezentowały równie dobrze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Jelitkowo

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Apartamenty Przy Plaży - opinie i oceny (31 odpowiedzi)

Apartamenty Przy Plaży to inwestycja realizowana przez NDI w jednym z najbardziej atrakcyjnych...

do góry