Widok

Buty do biegania

Neptun Park Temat dostępny też na forum:
Siema, macie może pomysły gdzie kupić jakieś fajne buty do biegania? Słyszałem, że najlepiej jak są one dobrane do każdej stopy bo wtedy jest najmniejsze ryzyko kontuzji. Na forach o bieganiu rozpisują się o promocji Reeboka, podobno w Intersportach są eksperci Reeboka mają pomagac w doborze butów no i oferują rabaty i gratisy. Co o tym myślicie no i ktore buty doradzacie kupić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, ze lepiej nie ograniczać się do jednej marki, a co do 'rabatów i gratisów' to może lepiej wybrać niekoniecznie najnowszy model z jakąś kosmiczną technologią, tylko starszy i sprawdzony.

Ja jestem na etapie poszukiwania buto do chodzenia ;)
Pozdr.
nie ma miłości bez naiwności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozdrawiam!
Jeśli chodzi o Intersport to jeśli trafisz na dobrego sprzedawcę to pomoże Ci właściwie określić rodzaj Twojej stopy (pronacja, suppinacja itp.) jeśli jeszcze masz z tym problem, wtedy też podpowie Ci jakie buty możesz ewntualnie kupić. Jeśli chodzi o firmę butów biegowych to każdy ma swoje typy ale ja uważam, że najlepsze firmy to Asics i New Balance (ja jestem bardzo zadowolony). Powodzenia w szukaniu właściwej pary obuwia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za info mój facet miał Asicsy i faktycznie sobie chwalił ja uległam i poszłam wczoraj do Intersportu i kupiłam butki Premierki kobiece ekspert który tam siedział doradził mi takie właśnie no i w sumie jestem zadowolona do tego dostałam fajną koszulinkę na trening idealna:) Nie biegałam wcześniej w Reebokach więc czekam na efekty:) Pobiegamy- zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam te butki i powiem szczerze ze balem sie przed kupnem bo czytalem duzo średnio pozytywnych opinii ale dla mnie sa wypasione- wygodne trwałe. moze nie biegam dlugo ale wydaje mi sie ze sa warte polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buty z serii PREMIER Reeboka jak najbardziej polecam - do biegania idealne. Osobiście posiadam model Premier Verona KFS II i przyznam, że był to mój najlepszy zakup. Mają doskonałą amortyzację i przyczepność, co jest bardzo ważną cechą butów do biegania. Oprócz tego są bardzo wygodne i idealnie dopasowują się do stopy. Jestem z nich bardzo zadowolona, więc naprawdę warto kupić dobre buty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ostatnio kupiłem sobie świetne buty do biegania. Reebok ZigTech. Pewnie niektórzy znają ten model chociażby z plakatów z Lewisem Hamiltonem. Fajne butki, dobrze amortyzują i mniej bolą mięśnie nóg. Fajną mają podeszwę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie kupiłeś te buty, bo szukam w trójmiescie jakiegos sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A widziałeś już nowe buty Reebok ZigTech? Idealne do biegania, zmniejszają obciążenia stawów i mięśni dzięki specjalnej konstrukcji podeszwy zaprojektowanej przez inżynierów Reebok. Mięśnie i stawy mniej się męczą, bieganie staje się przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Polecam!


---
Reebok ZigTech
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na Ul. Hallera jest sklep dla biegaczy BIEGOSFERA. Mają bieżnie na ktorej sprawdzają jak zachowuje sie stopa i dobiorą odpowiednie buty jezeli chodzi o pronacje itp. ja mam asicsy, ktore uwielbiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Ostatnio przejechałem się do Decathlonu na Obrońców Wybrzeża na Przymorzu.
Muszę przyznać że myłem bardzo, bardzo pozytywnie zaskoczony:
Ogromne dwie aleje z butami i odzieżą do biegania a wśród nich:
Mizuno, asics, new balance nike,adidasyi jakas nowa marka Kalenji.
Chłopaki z działu bardzo ogarnięci, powiedzieli nawet że w nowym roku kupują maszynę do mierzenia pronacji.
Ceny też niskie.
Może za bardzo reklamuję ale jako aktywny biegacz przejechałem wszystkie chyba sklepy z butami i wybór w Decathlonie zdecydowanie największy
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz iść do sklepu stacjonarnego i sprawdzić, ale mnie trochę drażniło, że ekspedientka bardzo przekonywała mnie do zakupu najdroższych i najbardziej wypasionych butów. Potem znalazłem stronkę w internecie, gdzie można sobie samemu sprawdzić jaki typ butów będzie dla nas najlepszy. Kupiłem sobie nike, w promocji i jestem zadowolony.
http://www.forpro.pl/pomocnik/dobieranie-butow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daty, czytajcie daty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://sportportal.pl/top-5-najlepsze-buty-biegania-300-zl-ranking/ - Polecam wam te buty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od siebie jeszcze polecę https://sportportal.pl/top-5-najlepsze-buty-biegania-300-zl-ranking/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam buty Nike. Zastanawiam się, czy jest jakaś firma typowo od butów do biegania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

Bieganie zimą (15 odpowiedzi)

Witam szukam chętnych na wspólne bieganie raczej amatorów :-). Najlepiej z okolic Nałkowskiej,...

do góry