Widok

Buty do platform

Czy w Gdańsku jest jakikolwiek sklep gdzie można takowe kupić?
Szukam czegoś czego platformy nie zjedzą w miesiąc, parę stówek mogę wywalić, nie chcę zamawiać przez internet bez przymierzalnia.
Wiem że mogę w razie czego odesłać itp, ale naprawdę nie chce mi się w to bawić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym Ci polecił buty 5.10 ale nie wiem czy w trójmieście gdzieś można je na nogę przymierzyć .

zobacz te modele https://www.bikester.pl/odziez/buty-rowerowe/buty-mtb.html

osobiście śmigałem w takich butach i byłem arcy zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wiele lat jeździłem w butach do piłki halowej, ale miałem noski. Nie wiem jak na samych platformach by się zachowały. Sztywna podeszwa bardzo dobrze się sprawdzała, pytanie, czy pod pedałem nie będą za śliskie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma jak martensy :)))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gda ba raczej w całym 3mieście nie ma sklepu w którym znajdziesz takie buty od ręki więc raczej będziesz musiał się pobawić...a do jakiego rodzaju jazdy te butki ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejdź się po sklepach z modą dla deskorolkarzy lub idź do jakiegoś rowerowego, przymierz którykolwiek model butów shimano mtb, a następnie zamów jakiś model z serii AM w pasującym rozmiarze.
Np. AM7 z podeszwą vibram.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jeżdżę na obcasach, polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja na rowerze, każdy robi to co lubi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
obcasy i wydłużone czubki (tzw Krakauery) historycznie wymyślono do strzemion... do jazdy konno... w zbroi płytowej :-)

mam kolezanka która ma zaczepy spd w czerwonych szpileczkach, jeździ w nich rzadko, od święta, szkoda

przecież jeżdzenie w takich butach na rowerze nie jest grożniejsze dla siebie i dla otoczenia od prowadzenia w nich samochodu. czy od prowadzenia ciężarówki w gumofilcach itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do tych zbroi płytowych to może będzie trzeba wrócić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower godny polecenia... (23 odpowiedzi)

Pytanie do "specjalistów" którzy chcieliby coś doradzić - szukam roweru , stary został przekazany...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry