Widok

Buty ślubne

Kupię Temat dostępny też na forum:
Gdzie w Gdyni znajdę ładne niewysokie (max. 7cm obcasa) buty ślubne? W salonie gdzie kupowałam suknie ślubną mieli bardzo mały wybór i szczerze nieciekawe one były i niewygodne zarazem :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja kupowałam w elizabeth passion na świętojańskiej - na początku od Urzędu Miasta, koło UPC. też się naszukałam,bo szukałam butów w miarę normalnych, nie tandetnych, ładnych ;)
Wybrałam La Boda, czekam teraz na sprowadzenie odpowiedniego rozmiaru, ja mam obcas 9,5 ale niższe też były i naprawdę ładne wzory, nie żadna tandeta :) możesz zobaczyć na stronie producenta, ja płaciłam 330 za całość ze skóry, buty naprawde wydawaly sie wygodne , fajnie wyprofilowane. fajna opcja, że po weselu możesz buty odesłać do prodcenta i je przefarbować za bodajże 60zł. Producent sprzedaje tylko hurtowo, i ceny w salonach z sukniami sa niestety podobne, ja widzialam w innym miescie moj model za 300, ale inne modele poniżej 300 też były :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupilam buty w Domu Handlowym Jantar we Wrzeszczu za 129 zl obcas 6 cm, ale byly tez inne wysokości. Ogolnie bardzo duzy wybor i niedrogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam kupca na buty slubne
http://allegro.pl/biale-czolenka-hogl-rozmiar-40-i5079838729.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam la boda
http://olx.pl/oferta/biale-buty-slubne-la-boda-r-38-CID87-ID5pkYT.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry