GCH Manhattan

Centra handlowe

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miejsce całkiem fajne wątek zamknięty O ile samo miejsce jest ok, to jednak niestety ochrona i sprzątaczki zupełnie...
~Das
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 października 2015

najgorsze CH wątek zamknięty Jak chcesz się wybrać posłuchać głośno muzyki to zapraszam do CH Manhattan !!...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Słabo wątek zamknięty Witam, korzystam z manhattanu praktycznie codziennie. Chodzę tam na siłownię...
~Bart
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2010

DZIADOSTWO W MANHATTANIE wątek zamknięty BYŁEM W MANHATTANIE - CO ZA DZIADOSTWO !!!!!! pusto 2/3 tej niby galerii...
~KLIENT
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Ochrona ta sama lecz widać ją na galerii wątek zamknięty Ostatnio dość często odwiedzam Manhattan i widzę że ochrona choć w stałym...
~Wicek1973
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 września 2011

Ochrona cieniutka!!! wątek zamknięty Nie czuję się bezpieczna w tym centrum,pełno małolatów i podejrzanych...
~Basia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 lutego 2011

Sympatycznie :) wątek zamknięty Witam, w GCH Manhattan bywam dość często, zauważyłem że po otwarciu GB...
~MainEvenT
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Justyna - opinia wątek zamknięty Ostatnio robiłam zakupy w centrum i mogę powiedzieć że całkiem nieźle. Podoba...
~Justyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 czerwca 2010

zaskoczona wątek zamknięty W manhattanie nie byłam z 1.5 roku...widze tam postęp, nowe sklepy przede...
~Vanessa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 marca 2010

Parking wątek zamknięty Obsługa parkingu tragiczna. panie to "Święte krowy". Zamiast pracą i obsługą...
~Michał
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 grudnia 2009

Solar- świetnia obsługa wątek zamknięty Dawno nie spotkałam się z tak dobrą obsługą klienta, nareszcie widać, ze ktoś...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2009

Deni Rose- Polecam wątek zamknięty Bardzo fajne, orginalne rzeczy i bardzo miła obsługa, polecam gorąco, by lam...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 21 lipca 2009

Obsługa H&M w Manhattanie wątek zamknięty Ekspedientki w sklepie H&M zachowują się, jak gdyby robiły wielką łaskę, że w...
~Karin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2008

reserves na manhattanie - prosimy posprzątać.... wątek zamknięty Sklep reserved dnia 24,11,2007 - sobota - kurz w przymiezalniach i blota,że...
~kasiunik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 listopada 2007

Anka - opinia wątek zamknięty Bardzo mi się podoba w Manhattanie. Doradzam to centrum. Jest tylko jedna...
~Anka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

15

wątków

do góry