CLEOPATRA- sklep w Rumi- NIEprzyjazny mamom z dzieckiem

witam Was!
wczoraj w ramach spaceru weszłam do sklepu Cleopatra w Rumi przy ul. Starowiejskiej.
juz wczesniej slyszalam, ze sklep "slynie" ze specyficznych wlascicielek, ktora swoimi kasliwymi uwagami potrafia przeploszyc klienta , niczym selkcjoner w najlepszych dyskotekach. Generalnie "normalnie" wygladsz- to czego tu szukasz. Nadmienie iz nie byla to moja pierwsza wizyta w tym sklepie, udalo mi sie nawet kilka rzeczy i butow tam kupic, choc nie jest to latwe:) I byl to napewno ostatni raz- wjezdzam na dzial obuwia- wszystko ok, moge ogladac, choc nie dotykac, bo "buty mozesz żabko wybrudzic", przesuwam sie wiec dalej lekko zniesmaczona na dzial odziezowy i slysze "kochanie ale wyjezdzaj mi z tym wozeczkiem, bo mi po ubrankach jezdzisz- tu nie wolno wchodzic z wozkiem"- no wic skoro nie wolno- to wyszlam i nie wroce napewno :) szkoda ze panie nie dbaja o klienta, a ten jak wiadomo "poda dalej".
pozdrawiam!
no to poszlam

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 2358574
  • Uważam, że ten post nie powinien się tutaj wyświetlać.

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 33 / nie zgadzam się z tą opinią 51
Re: CLEOPATRA- sklep w Rumi- NIEprzyjazny mamom z dzieckiem

Ja w sumie lubię tam chodzić, trafiają się naprawdę fajne buty. Właścicielka jest specyficzna, to prawda :) "Żabko, kochanie, słoneczko, rybeńko" :)

Z wózkiem nigdy tam nie byłam więc się nie odniosę ale przynajmniej wiem żeby z nim tam nie wchodzić :)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 2358581

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 20 / nie zgadzam się z tą opinią 35

Tez uwazam ze fajne rzeczy mozna tam znalezc- ale coz znajde przyjazniejszy sklep

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 2358674

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 15 / nie zgadzam się z tą opinią 28

Mieszkam od 3 lat w Rumi i wydawało mi się, że znalazłam nie tyle co fajny, ale oryginalny sklep w Rumii. Niestety zawiodłam się na obsłudze i podejściem do klienta. Mało tego bardzo wiele rzeczy jest tych co na hali targowej w Gdyni z potrójną przebitką. Paniom prowadzącym sklep gratuluję nietuzinkowego podejścia do biznesu.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 2499435

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 19 / nie zgadzam się z tą opinią 50

ostatnio kupiłam tam torebke maja dośc ciekawe rzeczy ale ceny kosmiczne bym powiedziala. ale tez z wózkiem zostałam odeslana w kąt i szczerze (mówiąc pani byla w ciązy) i odechciało mi sie zakupów tam jak to uslyszałam bo moje dziecko nie cierpi siedziec w wozku nie patrzac z bliska na jakies rzeczy.dziwne podejscie..

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 2499473

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 14 / nie zgadzam się z tą opinią 42

FAKTYCZNIE SŁABA TAM OBSŁUGA, A CENY MAJĄ KOSMICZNE PRZEBITKA 500% OSTATNIO OGLADAŁAM TOREBKĘ ZA 320 ZŁ ZASTANOWIŁAM SIĘ PRZESZŁAM PO SKLEPACH TRAFIŁAM DO BUTIKU MONIKA I KUPIŁAM TAM IDENTYCZNĄ ZA 199 ZŁ !!!!! TAKŻE ŻYCZE POWODZENIA

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 2534944

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 20 / nie zgadzam się z tą opinią 50

Witam ja równiez dzisiaj odwiedziłam ten sklep i faktycznie obsługa jest dosc specyficzna....Gdy tylko wjechałam wózkiem na dział obuwia pani odrazu zwróciła mi uwage abym nie wjechała wózkiem na buty....
Więc zrozumiałam ,że matki z dzieckiem nie sa tam miło widziane wiec odwróciłam sie i wyszłam....
JA TAM JUZ NIE WRÓCE I NIKOMU NIE POLECAM!!!!
POZDRAWIAM

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 2654487

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 20 / nie zgadzam się z tą opinią 49

Do tego sklepu wchodząc nawet bez wózka trzeba wyglądac, że ma się grubo w portfelu, żeby byc normalnie obsłużonym. Bo jak się wygląda przeciętnie to traktują cię na zasadzie a po co tu babo przylazłaś?! Albo słyszysz będąc w przebieralni :"znowu była ta baba co przymierza i nic nie kupuje". A naprawdę na hali w Gdyni są 2 czy 3 stoiska z bardzo podobną odzieża oczywiście za 1/4 ceny.
Niech dalej ta snobka wisiuje to daleko nie ujedzie.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 6978695

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 26 / nie zgadzam się z tą opinią 52

To ja wam powiem lepszy numer,
Kupuje tam od X czasu. I ostatnio cos mnie tknęło i wpisalam na allegro markę z butów (od tych Pań) na allegro maja mnóstwo butów (identycznych jak one maja) tylko jedno ALE. 200ZŁ taniej na allegro. Mój portfel uśmiecha sie do mnie i nowe buty tez:)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 7577289

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 28 / nie zgadzam się z tą opinią 37

jaka to marka butów ?? Nie mogę sobie przypomnieć,a byłam tam dwa dni temu . Kupiłam zresztą fajne kalosze ocieplane.Bardzo podobały mi się też botki, ale nie było mojego rozmiaru .Czy mogłabyś mi przypomnieć tę markę ???
Pozdrawiam :)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 7640041

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 7 / nie zgadzam się z tą opinią 14

Byłam tam we wrześniu z wózkiem też mnie tak potraktowały, to była moja ostatnia wizyta w tym sklepie. Te fałszywe i wredne baby długo nie pohandlują.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 7577701

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 17 / nie zgadzam się z tą opinią 53

Dziewczyny są bardzo fajne!Potrafią super doradzić.A te złe komentarze to tylko pisane są z zazdrości!!!!Polecam bardzo gorąco.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 7731396

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 63 / nie zgadzam się z tą opinią 38

Obsługa w tym sklepie jest fatalna. Panie, które sprzedają mają wielkie mniemanie o sobie. Klient już przy wejściu jest obserwowany-jak wygląda. Ja ubieram się zwyczajnie, ale stać mnie na zakupy nie tylko w ich sklepie. Nie będę tam więcej wchodzić i robić zakupów ,ponieważ nie chcę nabijać kasy prostaczkom z przesadnym makijażem.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 7836671

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 30 / nie zgadzam się z tą opinią 56

Zaloze sie ze ta opinia jest napisana przez te"bardzo fajne dziewczyny"ze sklepu:d smiech na sali ..

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9690819

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 10 / nie zgadzam się z tą opinią 36

Ostatnio byłam w tym sklepie i więcej moja noga tam nie postanie !!!
Kupiłam tam spodnie i chciałam coś do nich,ale pyszałkowata właścicielka potraktowała mnie jak powietrze.Tej babie się wydaje,że w tych czasach można tak traktować klienta.To kwestia czasu jak klienci się wykruszą.Mdlą mnie te ich gadki niby słodkie,a czuć fałsz na kilometr!

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 8647652

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 19 / nie zgadzam się z tą opinią 50
Re: cleopatra- sklep w rumi- nieprzyjazny mamom z dzieckiem

Odradzam wizytę w sklepie cleopatra w rumi !!!!!!!!!!!
ekspedientki bardzo nie miłe, w szczególności ''blondynka'', za każdym razem jak tam jestem i o coś zapytam to otrzymuję kąśliwą odpowiedź oraz zostaje bezczelnie zmierzona wzrokiem !!!!!!!!!!!!!!
kupowałam tam kilka razy buty, ale po ostatniej mojej wizycie miara się przebrała.
podejście do klienta jest skandaliczne i bez szacunku !!!!!!!!

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 8789857

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 21 / nie zgadzam się z tą opinią 50

Matko !! A dziś byłam z synkiem na spacerze i chciałam tam zajrzeć .... z wózkiem ... pewnie jakby coś mi powiedziały to nie jestem z tych osób co cicho odwrócą się i wyjdą :)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9019236

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 8 / nie zgadzam się z tą opinią 26

Byłam tam kilka razy, osobiście słyszałam obgadywanie Klientek, a i sama raz zostałam potraktowana jak intruz. Ekspedientki nie grzeszą kulturą osobistą, zdecydowany przerost formy nad treścią. Na całe szczęście sklepów z podobnym asortymentem jest już wiele( np. Pruszcz Gdański Butik Monika, Rumia Alika ul. Dembogórska) - a ceny?!!! często 50% taniej:)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9031408

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 14 / nie zgadzam się z tą opinią 50

Zgadzam sie z opiniami, ze w sklepie Kleopatra w Rumi wlascicielki sa bardzo wyniosle i traktuja klienta jak intruza.Mialam przyjemnosc byc tam kilka razy i za kazdym razem ta sama sytuacja;
po wyjsciu kazdego klienta, dyskusja na temat jego wygladu, ubioru, itd.
Wlascicielki w ogole nie sa zainteresowane zeby zachecic do kupna, wrecz przeciwnie. Jest to jedyny sklep, gdzie klient jest nie mile widziany.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9330228

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 15 / nie zgadzam się z tą opinią 45

O obsłudze w tym sklepie krążą już legendy...nie raz byłam świadkiem jak kobiety sobie wzajemnie odradzały ten sklep i opowiadały o przykrościach które je tam spotkały...jedna usłyszała że ma wyjść bo one już widzą,że ją nie stać na te łachy a innej nie uwzględniły reklamacji na torebkę w której urwał się pasek bo "torebki w tym sezonie nosi się trzymając pod pachą" śmiech na sali :) dziwie się jedynie,że nikt się nimi porządnie nie zajął bo nie są to sytuacje sporadyczne tylko codzienność. Jedna z nich ma inteligentnego męża który nie raz pokazał,swoją wiedzę w teleturniejach nap.Milionerzy i aż dziw,że z taką chamką i prostaczką jest...no ale cóż może taki fetysz ;) Jedno jest pewne,w tym przaśnym sklepiku siedzi stado żmij i to takich niedowartościowanych które budują swoje ego poniżając innych. Ale jak to się mówi "człowieka ze wsi się wyciągnie,ale wsi z człowieka już nie" Drogie Panie nie przejmujcie się jakimiś smutnymi i niewychowanymi kobietami które czas na pyszczkach chcą zatrzymać za wszelką cenę i za rok będą się nadawały na studia jako przykład "przegięcia" a karma jeszcze do nich wróci i żaden botox jej nie zatrzyma ;)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9686141

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 16 / nie zgadzam się z tą opinią 41

to samo mnie spotkało nie moglam dotknac torebki bo slady zostawiam i klienci nie beda chcieli juz tego kupic. Co to ma byc bezczelne babsko ma tanie ciuchy a ceny 2 razy drozsze niz w innych tanich sklepach,nieprzyjemna atmosfera ale jak kupisz to odrazu przyjazna sie robi ale jak nic stamtad nie wezmiesz to nawet dowidzenia tobie nie odpowiedza.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9364580

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 10 / nie zgadzam się z tą opinią 41

ogladalam rzeczy w drogich sklepach typu armani i nikt mi nie zwrocił uwagi zeby nie dotykac torebki wartej 1200zl a za 170 zl nie moglam tego zrobic ,dlatego jej nie kupilam!polecam butik w abrahamie w rumi bardzo fajne ciuchy tansze i mila pani ,ktora traktuje klienta z szacunkiem :)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9364689

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 13 / nie zgadzam się z tą opinią 39

Mieszkam w centralnej Polsce. Co roku spędzam wakacje w Rumi i zawsze odwiedzałam po kilka razy w/w butik. Nigdzie i nigdy nie spotkałam się z tak bezczelnymi babami, bo nie można tego czegoś nazwać - paniami z obsługi. Na samym wejściu czujesz wiszące w powietrzu pytanie- czego ta tu chce?, po co ta tu przyszła? Raz była mokra podłoga i panie odprowadzały wzrokiem każdy mój krok, że aż odruchowo chciałam stąpać na paluszkach, drugim razem panie powiedziały, że sklep jest zamknięty, a za trzecim, że nie mają niczego w moim rozmiarze/S/.
Panie irytuje sama już obecność kogokolwiek poza nimi, a już najlepiej niczego nie dotykać i jak najszybciej opuścić sklep.
Dodam, że nie wyglądam bynajmniej jak uliczny pener.
Jestem wykształconą, bardzo zadbaną kobietą, ubieram się elegancko i gustownie, styl pani adwokat, bądź bisneswoomen.
Wytłumaczenie nasuwa się tylko jedno - ten sklep z pewnością nie służy sprzedaży, ma zupełnie inną rolę do spełnienia.
W te wakacje również odwiedzę i pozdrowię sympatyczne panie i obiecuję dotykać wszystkiego od rozmiaru xxl do xs i poprzymierzam tyle ile zdążę, zanim panie mnie wyniosą :DDDD

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9374654

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 18 / nie zgadzam się z tą opinią 43

pani Joanno prosze dac znac kiedy pani przyjedzie, chetnie sie wybiore tez, bede mierzyć a mierzyć :)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9400496

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 12 / nie zgadzam się z tą opinią 34

Witam Panie,

Ja ostatnio parę par butów kupiłam w tym sklepie. I nie spotkałam się żeby Panie które tam obsługują były jakieś wyniosłe czy nie sympatyczne. Bardzo fajnie mi doradziły - a wszystkie buty kupowałam po przecenie. Ja polecam zakupy w tym sklepie. A z dzieckiem swoim zawsze byłam na zakupach - 3 latek który biega po sklepie i przestawia - nie zwrócono mi uwagi

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 9761719

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 44 / nie zgadzam się z tą opinią 8

pewnie ze nikt Pani uwagi nie zwrocił bo Panie w kleopatrze są super.
ja tam lubie ich podejscie !!!!! no i maja super buty a ceny wg. mnie nie sa wygórowane tylko normalne . 300 zl za buty to nie majatek, bez przesady . mam od nich kilka par w tym kozaki ktore maja juz 10 lat i sa caly czas noszone i swietnie wygladaja . reklamacje tez uwzgledniaja bez problemu. ja widze ze chyba konkurencja ostro zazdrosci ze im dobrze idzie , bo z kim nie rozmawiam to kazda kobitka jest mega zadowolona z tego sklepu i obsługi . wiec przepraszam o co kaman ?

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 10935026

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 21 / nie zgadzam się z tą opinią 4

Zgadzam się z panią pani Asiu. Ja tam wpadam rzadko i zawsze jestem z obsługi i zakupów zadowolona. A nawet są tak miłe, że odkładają mi towar na tydzień lub dwa. I nie robią z tym żadnego problemu.Pozdrawiam konkurencję CLEOPATRY! A dziewczynki ściskam gorąco......

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 10975895

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 20 / nie zgadzam się z tą opinią 2

Super Sklep Lili w Rumi na ul DĄBROWSKIEGO SERDECZNIE POLECAM TOWAR NICZYM LEPSZY NIZ W KLEPATRZE I O PONAD 50%TANIEJ

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 10384148

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 3 / nie zgadzam się z tą opinią 18

Bardzo lubię ten sklep - bo ciuchy sa super, obsługa potrafi doradzić. Buty, które maja w swojej ofercie sa wyjatkowe, skórzane i mega wygodne - chociaz nie tanie. Warto mieć cos fajnego, bo wtedy sie nosi. Odnośnie mam z wózkami - to nie rozumiem - czy dla pani mamy, normalne jest, że dziecko bawi sie samochodziekiem i jezdzi po butach czy ciuchach.??? Too towar handlowy i ma byc nowy - nie zmasakrowny. Szanowna mamo - jak bierzesz dziecko na zakupy - to jesteś a nie odpowiedzialna. Jak słyszę ekspedientka grzecznie zwróciła uwagę - ale widocznie dzieciom wszystko wolno - bo to nie moje!!!. Otóż nie - a byłam tam wiele razy z moim synem i nigdy nie spotkałam się z arogancją czy bezczelnoscią. Ten sklep to ich majątek, który szanują i wymagaja, by inni tez to robili. W dzisiejszych czasach niestety wielu osobom wydaje sie, że mogą wszystko i nikt nie ma prawa zwrócić im uwagi. Kochane mamy, gdy Wasze dzieci będą zachowywały sie normalnie, to na pewno nic nie niszccza i nikt nie będzie musiał zwracać uwagi. A jezdzenie wóżkiem po ubraniach - to taka normalna sprawa????

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 10364397

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 34 / nie zgadzam się z tą opinią 6

Niestety chyba pisze to osoba która tam pracuje i i chce ten sklep wybielić . Ostatnio byłam tam zakupić konkretnie bluzki przeznaczyłam sobie kwotę 1000 zł . Przyszłam o godzinie 17 30 sklep umyty a ekspedientka że nie mogę tam wejść bo ona zamyka sklep dziwne myślałam że jest otwarte do 18 i jeszcze rzuciła mi pod nogi jakiś przedmiot ktorego nie jestem w stanie opisać tak mnie zdenerwowała swoją postawą. Skierowałam swoje nogi do butiki Lilik o tam wybierałam nie tylko bluzki ale również inne rzeczy do godziny 18 30 i nikt mnie ze sklepu nie wyrzucił wręcz spokojnie mi Pani przynosiła rzeczy i doradzała. Pani Moniko bo tak ma Pani na imię Pani ekspedientko jak się dowiedziałam - Rumia jest mała i wszyscy się znają - może czas na jakieś szkolenie z obsługi klienta bo to naprawdę Pani się przyda, no cóż ale skoro tylko tam się pracuje jako ekspedjentka to na sprzedaży nie zależy bo to przecież nie moja kasa.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 11061101

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 7 / nie zgadzam się z tą opinią 17

popieram! Kobiecina będąca właścicielką ww. Sklepu jest bardzo niesympatyczna, chamska, opryskliwa, a szkoda , bo ma ciekawą odzież, ale i tak nikomu tego sklepu nie polecam !!!

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 10674893

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 9 / nie zgadzam się z tą opinią 24

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego sklepu. Taki sklep powinno się omijać szerokim łukiem.

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 11567386

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 1 / nie zgadzam się z tą opinią 5

Również nie polecam tego sklepu. Te baby są wstrętne! Są obrażone nawet kiedy ktoś coś zamierza przymierzyć :/ z całego serca polecam Lilli butik Panie przesympatyczne, pomocne- towar tańszy... Buty również:-)

• odpowiedz odpowiedz
  • zgłoś do moderacji post 11931388

Zgłoś
    Anuluj

OK
  • popieram tę opinię 0 / nie zgadzam się z tą opinią 2