Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kamil - ocena nowy temat Z czystym sumieniem polecam szkołę nauki jazdy rondobis i jazdy szkoleniowe u...
~Kamil
1

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Martyna - ocena Polecam bardzo, instruktorzy są mili i wyjaśnia zagwozdki.
~Martyna
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 27 lutego 2024

Ewa - ocena Polecam Szkołę Nauki Jazdy.. Nie lubię chamskich podrywów przez instruktora...
~Ewa
1

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 marca 2024

Nicolas - ocena Wykłady prowadzone w klarowny i dobry sposób, pani zawsze miła i pomocna....
~Nicolas
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Oliwier - ocena Z całego serca polecam instruktora pana Macieja Glouszaka. Wspaniały i...
~Oliwier
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 3 stycznia 2024

Ada - ocena Serdecznie polecam szkołę jazdy Rondobis! Instruktor Maciej jest niesamowicie...
~Ada
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Julia Dominik - ocena Gorąco polecam!!! A Pan Maciej G. najlepszym instruktorem. Luźno, bez stresu,...
~Julia Dominik
1

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 listopada 2023

Natalia Lucko - ocena Szczerze i gorąco polecam szkołę jazdy Rondobis!  Od sprawy formalnej...
~Natalia Lucko
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 października 2023

Weronika - opinia Bardzo polecam szkółkę Rondobis w Gdyni. Pan Jacek świetnie potrafi...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Anna - opinia Gorąco polecam tę szkołę, a Pana Macieja jako najlepszego instruktora. Na...
~Anna
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 17 sierpnia 2023

Natalia M - opinia Serdecznie polecam szkółkę Rondobis Gdynia, obsługa bardzo pomocna i miła dla...
~Natalia M
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 31 lipca 2023

Alina K. - opinia Trafiłam do tej szkoły z polecenia i nie żałuję. Robiłam kurs kat. B. Polecam
~Alina K.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 24 czerwca 2023

Patrycja - opinia Pan Maciej jest najlepszym! instruktorem, z jakim miałam możliwość ćwiczyć....
~Patrycja
1

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Zuza - opinia Bardzo miła i pomocna pani w biurze. Wykłady były prowadzone w bardzo...
~Zuza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 stycznia 2023

Ola - opinia Serdecznie polecam instruktora Pana Jacka. Bardzo dobrze przygotowuje do...
~Ola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 stycznia 2023

Michał P - opinia Bardzo polecam kiedy chcemy dobrze nauczyć się jeździć autem dobre...
~Michał P
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 listopada 2022

Marta - opinia Polecam serdecznie Pana Macieja z Rondo Bis. Pan Maciej to skarbnica wiedzy....
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 listopada 2022

Alina K. - opinia Mam bardzo pozytywne odczucia jeśli chodzi o tę szkółkę. Bardzo miła obsługa...
~Alina K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

Beata - opinia Zdecydowanie polecam! Wszyscy bardzo mili i pomocni, przez cały kurs nie...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 października 2022

Paulina B - opinia Polecam szkółkę, zdałam za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny...
~Paulina B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry