Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
chłodne przyjęcie wątek zamknięty Chciałem zapoznać się z ofertą sklepu czapla. Na wejściu dzwonek - ok....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Jak dla mnie wszystko na 6! wątek zamknięty Byłam w Gdańsku z Chłopakiem na strzelnicy. Nigdy nie byłam szczęśliwsza...
~Alex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

miło i fachowo wątek zamknięty Dobre miejsce na pierwszy kontakt ze strzelaniem jak i ćwiczenia. Rzeczowo i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Polecam wątek zamknięty Mila atmosfera i swietny instruktor. Polecam wszystkim poczatkujacym. Idealne...
~Janek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Polecam - fachowa obsluga wątek zamknięty Polecam - fachowa obsluga, duzy wybór gazów do samoobrony, i akcesorów. Ceny...
~vril
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

Świetna zabawa wątek zamknięty Polecam każdemu spróbować chociaż raz strzelnic w życiu z ostrej broni. To...
~xyz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 grudnia 2011

Shooting range wątek zamknięty Very friendly and knowledgeable service, good assortment. Nice to see a small...
~Jas van Driel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 czerwca 2010

bardzo dobre miejsce wątek zamknięty do nauki strzelania i odbycia kursów. Instruktorzy przekazują dużo...
~dd
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 stycznia 2010

Polecam gorąco amatorom strzelectwa wątek zamknięty Kadra strzelecka (instruktorzy ) jedna z najlepszych jakich znam ,ludzie...
~Miksza
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

9

wątków

do góry