Widok

CZY LEKARZ MOZE NIE WYKRYC CIAZY W PIERWSZYCH TYGODNIACH??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
WITAM, PEWNIE TO NIEMOZLIWE,ALE CZY KTOS SLYSZAL O TAKICH PRZYPADKACH?? 2 DNI TEMU BYLAM U GINEKOLOGA, BADAL MNIE, ROBIL USG DOPOCHWOWE I BRZUCHA I NIC NIE MOWIL, ALE JA CZUJE SIE JAK W CIAZY:-) NIE WIEM, MOZE JAKIES UROJENIE:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrób test i pójdź na betę będziesz mieć 100% pewności. Wszystko zależy w którym dniu cyklu jesteś, co prawda USD dopochwowe jest dokładne ale różne cuda się zdarzają.

Przeczucie niestety nie jest wyznacznikiem ciąży.
Powodzenia!!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie rożne cuda się zdarzają ,ja według lekarza byłam w ciąży w 2 miesiącu.Jak się później okazało żadnej ciąży nie bylo a ze z mężem już nie uważaliśmy to zaszłam 6 tyg później.Cudowna pani doktor nazywala sie Drewnianko-Woloszyn i przyjmowala w spółdzielni we Wrzeszczu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli bylaś przed 6tygodniem, to jajo płodowe może jeszcze nie być widoczne. dużo zależy od umiejętności lekarza, rodzaju sprzętu oraz wieku ciąży.

tak jak piszą dziewczyny, na wczesnym etapie ciąży jedynym 100% wskaźnikiem jest beta HCG
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zalezy od lekarza...co prawda robiłam test który wyszedł pozytywnie,na co lekarz odpowiedział przecząco.
Nie cały miesiąc po operacji ,dowiedziałam się że jestem w 12 tyg ciąży.Objawów brak,a okres mniejszy(co zwalałam na operację) był.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie w 5tc na usg dopochwowym nie bylo jeszcze nic widac. no ale po pierwsze to zrob test :-)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie wiedzialam ze jestemw ciazy i poszlam poprostu na wizyte kontrolna na ktorej dowiedzialam sie ze mam torbiela na jajniku po paru dniach spoznial sie okres zrobilam test i bylam w ciazy wrocilam do tej samej pani byla zdzwiona moim widokiem bo mialam przyjsc za 6m na kontrole. Torbiela juz nie bylo ale ciaze prowadzil inny lekarz juz!!!!!
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak dziewczyny piszą, przede wszystkim zrób test,a najlepiej idz na badanie krwi beta Hcg ono wykaże bez żadnych watpliwosci. Nie jest to droga sprawa, a będziesz maiała pewność w 100% w ciagu jednego dnia . U mnie było tak, że w 6 tyg. beta wyszło pozytywnie, a na dopochwowym usg śladu pęcherzyka."Genialny "lekarz stwierdził pozamaciczna. Na szczęscie poszłam do innego po kilku dniach i już widać było ciąże.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hormon beta HcG moze wystepowac rownież przy nowotworach. Nie wskazuje 100% na ciażę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry