Cafe Kultura

Kawiarnie i herbaciarnie

Sopot, Królowej Jadwigi 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Cudowna atmosfera, bogate menu, pyszne ciasta domowej roboty. Cafe Kultura...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 stycznia 2023

Grzańce wątek zamknięty Takiego wyboru grzanych win nie ma chyba nigdzie. Grzaniec z borówką -...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

zimno wątek zamknięty Byłam tam wczoraj (11.02.2015) z koleżanką i moje pierwsze wrażenie to zimno,...
~agnieszkaiala
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

Dramat wątek zamknięty Budyń sprzedawany jako CZEKOLADA!!! Za 16 złotych!!! Skandal. Grudki proszku...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Klimatycznie wątek zamknięty Bardzo polecam!!!!! W Sopocie pośród wszystkich klubów i tanich barów,...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Byłem dzisiaj z dziewczyną w Cafe Kultura i jestem oczarowany tym miejscem....
~michałK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Super pod każdym względem wątek zamknięty Serdecznie polecam, miło, klimatycznie, smacznie.
~Olga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2014

Nasze ulubione miejsce :)))) wątek zamknięty Przychodzimy od jakiegoś czasu do Cafe Kultura, od pierwszej wizyty jesteśmy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 marca 2014

Numer 1 w Trójmieście !!! wątek zamknięty To miejsce polecili nam znajomi... Kiedy tam przybyliśmy ani trochę się nie...
~Karina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

Arogancka obsługa i brak szacunku wątek zamknięty Witam wszystkich. Nie mam zwyczaju publicznej krytyki, ale w przypadku wizyty...
~Dariusz
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

.... wątek zamknięty Byłem tam z koleżanką 28.12.2013r. Pierwszy i ostatni raz. Natknęliśmy się na...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

Urocze miejsce z cudownym klimatem i sympatyczną atmosferą wątek zamknięty Byłam ostatnio z koleżanką na przepysznej herbatce i jeszcze pyszniejszym...
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Obsługa.... wątek zamknięty Do Cafe Kultura chodziłam niejednokrotnie..przyciągał mnie tam wystrój i...
~Majja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

M - opinia wątek zamknięty Do odwiedzenia tego miejsca zachęcił mnie wystrój i uroczy ogródek....
~M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

Arogancka obsługa i brak szacunku !!! wątek zamknięty Witam wszystkich. Nie mam zwyczaju publicznej krytyki, ale w przypadku wizyty...
dariusz_jonski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Ogólnie złe wrażenie wątek zamknięty Rodzaj usługi: groupon Na złe wrażenie i decyzję o nieodwiedzeniu tego...
~Basia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

Całkiem nieźle wątek zamknięty Klimatyczne miejsce, wszystko dobrane w najmniejszych szczegółach. Menu jak...
~Ola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

sympatycznie wątek zamknięty Bardzo fajna mała knajpka z duszą, POLECAM !!!
~Łukasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lutego 2012

urocze miejsce wątek zamknięty Urocze miejsce w sam raz na spotkanie ze znajomymi, "plotki z koleżanką" czy...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 grudnia 2011

Wspaniała kawiarenka! wątek zamknięty Takich miejsc właśnie brakuje w trójmieście. Zaraz przy Monciaku a jednak bez...
~Tomek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

47

wątków

do góry