Cafe Kultura

Kawiarnie i herbaciarnie

Sopot, Królowej Jadwigi 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
do Elizka wątek zamknięty A co ciebie tak zszokowało w mojej opinii? To, że napisałem jak wyglądała...
~Eraser
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 czerwca 2008

Fantastyczny klimat wątek zamknięty Cafe Kultura to miejsce o niezwykłym, przyjemnym i lekkim klimacie. Doskonałe...
~Ambiwalentny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2011

REWELACJA - po prostu No`1 in Trójmiasto wątek zamknięty Dziękuję że w 3mieście jest takie miejsce jak Cafe Kultra, na 1 randke...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo dużo podróżuję i mam dość napięty plan dnia. Los chciał,że miałam 1...
~Monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 marca 2011

kawiarnia z klimatem wątek zamknięty Urocze miejsce do spotkań. Przemiła atmosfera,przepyszna kawa z bita smietaną...
~Asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

Fantastyczne miesjce:) wątek zamknięty Chłopak zabrał mnie tam na randkę i byłam zachwycona. Rewelacyjny wystrój,...
~Henia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lutego 2011

Coś wspaniałego wątek zamknięty Przepiekny wystrój, niepowtarzalny klimat, fantastuczna muzyka plus słodka...
~AA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Zachowanie pracownika.... wątek zamknięty Dotychczas miałem dobre zdanie o tym lokalu, lecz 30 maja je zmieniłem. O...
~Eraser
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2008

Raczej nie wątek zamknięty Klimatyczne, ładnie zaaranżowane wnętrze. Niestety, w środku odczuwalna niska...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 stycznia 2011

Niemalże w 100% idealne wątek zamknięty Pani kelnerka trochę roztrzepana, ale za to pyyyyszne desery robi, klimat,...
~Luna
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo interesujące miejsce. Naprawdę można poczuć się jak w innych czasach....
~Karolina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 października 2010

Zdecydowany plus wątek zamknięty Zaskakują mnie opinie mówiące, iż CK otwarte jest do 22, w minioną sobotę...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 maja 2010

za krótko otwarte wątek zamknięty Jestem częstym klientem tej kawiarni od początku jej istnienia. Szkoda...
~Aga
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 lipca 2009

Przepięknie wątek zamknięty Nic dodać nic ująć
~Aanieszka K
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 stycznia 2009

przytulne miejsce wątek zamknięty obsluga w ... gajerku, na dodatek Pan sympatyczny ;) wystrój - troche...
~kiwi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 31 października 2008

najlepsza kawiarnia w Sopocie wątek zamknięty byłam tam wielkorotnie, miejsce użeka swoim wystrojem i atmosferą :) idealne...
~Maria
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

obsluga! wątek zamknięty klimat ok, nastrojowo dla par wymarzone miejsce na romatyczne spotkania, choc...
~jakim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 września 2008

Polecam wątek zamknięty Byłam tam pierwszy raz ale na pewno powróce! Bardzo dobrze ukryta kafejka,...
~Monique
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 września 2008

czynne do 22 wątek zamknięty Z tego co ja sie orientuje a bywam tam czesto lokal jest czynny do 22...
~marek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 czerwca 2008

do Eraser wątek zamknięty Jestem zszokowana opinia poprzednika!!! Nie wiem skad informacja ze lokal...
~Elizka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

47

wątków

do góry