Cała Naprzód

Restauracje

Gdańsk, Tokarska 21-25

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kolacja na 6-stkę! Ponownie wraz z mężem zostaliśmy oczarowani restauracją Cała Naprzód! Sama...
~Monika Borecka
0

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 lutego 2017

Impreza rodzinna Polecany restaurację na organizację imprez rodzinnych, organizowalismy...
~Marek
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 lutego 2017

Nieudana uroczystość Pomimo miłej i profesjonalnej obsługi. Jakość podania potraw wiele popsuła i...
~Solenizantka IJ
0

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 lutego 2017

Dziękuję i tak trzymać Do lokalu trafiliśmy z grupą przez przypadek ale to właśnie dzięki ofercie...
~Piotr
0

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 25 października 2016

chwila wytchnienia najprzyjemniejsze miejsce do ucieczki przed tłumem na starówce; spokojnie,...
~kaisandra
0

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 października 2016

Piotr - opinia Super obsługa,pyszne jedzenie i niesamowity widok pozwala spełniać spędzanie...
~Piotr
0

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2015

Super Restałracja Polecam wszystkim bardzo smaczne jedzenie obsługa super
~gosia
1

dodano: 30 maja 2015

Jestesmy na tak Odwiedzilam ta restauracje z mezem jakies 2 tyg.temu i musze przyznac,jest to...
~Anita
1

dodano: 11 lutego 2015

Walentynki Bylismy w tym lokalu na Walentynki i tak naprawde tu nie ma co pisac za wiele...
~Mirek
1

dodano: 19 lutego 2015

zdecydowanie polecam Czytam te komentarze i nie dowierzam, do restauracji zaprosili nas znajomi,...
~Kamil
0

dodano: 5 lutego 2015

PORAŻKA Jedyne co mi się podobało to widok z tarasu . Jedzenia było bez smaku , słabo...
~Karina
0

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2014

Beznadziejne jedzenie Zwabieni informacją przed lokalem o świeżej rybie postanowiliśmy spróbować....
~Anna i Bogdan
0

dodano: 21 kwietnia 2014

Fatalna, nigdy więcej!! W Restauracji byłam w dniu dzisiejszym. Siedząc i czekając na znajomych przez...
~Justyna
2

dodano: 15 sierpnia 2013

W pełni polecam, to miejsce! Świetna restauracja, z najlepszym widokiem w mieście. Wszyscy goście byli...
~Paweł
0

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2013

polecam dobry pomysl z obiadem tanio i smacznie ,polecam. widok na miasto i obsluga...
~koko
0

dodano: 26 sierpnia 2013

Super widok i pyszne jedzenie !!! Wybraliśmy się tam ostatnio ze znajomymi i na pewno wybierzemy się tam...
~Ada
0

dodano: 23 sierpnia 2013

nie polecam odwiedzałam to miejsce kilka krotnie ale po tym felernym razie wiecej tam nie...
~kasia
0

dodano: 14 maja 2013

Jak najbardziej na tak. Gorąco polecamy, wystrój może faktycznie nie zachwyca, ale jedzenie na prawdę...
~para
0

dodano: 14 maja 2013

Nie warte swojej ceny! Wczoraj wybrałam się team z mężem i dzieckiem na obiad. Po wejściu witają nas...
~Zuza
0

dodano: 29 kwietnia 2013

Porażka Byłem tam dzisiaj na piwku, szkoda tylko ze piwo z "kija" zostało jak był...
~Dara
0

dodano: 4 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry