Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zmniejszająca się ilość zajęć grupowych wątek zamknięty Siłownia bardzo fajna, dobrze wyposażona, obsługa też sympatyczna można...
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lutego 2019

Czujesz się jak u siebie wątek zamknięty Obsługa pomocna i uśmiechnięta, dobre miejsce do ćwiczeń.
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Pakernia nie siłownia wątek zamknięty Siłownia to zbyt wiele.. śmierdząca nora, zaduch, mało sprzętu. Lanser z...
~temar
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 maja 2017

Polecam! wątek zamknięty Wszystko na plus, obsluga przesympatyczna , zawsze pomomcna, wszyscy...
~Kasia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Mega !!! wątek zamknięty Witam jestem stałym klubowiczem, uczęszczam na zajecia , zajecia z trampolin...
~Marta .K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Miła atmosfera, różnorodne zajęcia, myślę że każdy Znajdzie coś dla siebie.
~Puella
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Świetne miejsce wątek zamknięty +przestronność, fajna przestrzeń. To naprawdę duży klub, i już nie wyobrażam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Najlepszy fitness klub w trójmieście! wątek zamknięty Do calypso chodzę od 1,5 roku. Miałam doświadczenie z innymi klubami, jednak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Super klub, super klimat, gorąco wszystkim polecam ! wątek zamknięty W mojej opinii ten klub to główny kandydat do miana najlepszego klubu w 3CITY...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Fajny Fitness Klub :) wątek zamknięty Najbardziej przypadła mi do gustu strefa Cross, można porządnie poćwiczyć z...
~Raku
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2017

Skończyłam z tym klubem wątek zamknięty Uczęszczałam do Calypso przez ponad dwa lata, niestety w ciągu ostatniego...
~Była klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2017

Spinning ratuje ten klub wątek zamknięty Zwiedziłam wiele siłowni i śmiało mogę stwierdzić, że sieć Calypso nie jest...
~Meg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Stawianie na ilość ludzi, nie na jakość ćwiczeń i atmosferę. wątek zamknięty Musicie pamiętać, że jeśli podpiszecie umowę z tym fitnessem, to jesteście...
~Rozczarowana
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Siłownia jest beznadziejna, zapisałem się ponieważ mieszkam praktycznie na...
~Johnny
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2016

mnie się podoba - bez spiny, na luzie, z usmiechem wątek zamknięty duży wybór zajęć (z siłowni nie korzystam), jak wchodzę to na recepcji zawsze...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 stycznia 2016

nic tylko szukać lepszej wątek zamknięty Poziom i zaangażowanie pracowników coraz bardziej spada,nie mówiąc już o...
~artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

brak organizacji wątek zamknięty Uczęszczałem już do wielu siłowni w trójmieście, jednak Calypso w Sopocie...
~dejvfa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2015

NIE POLECAM!!!!!!!!! wątek zamknięty od jakiegoś czasu poziom usług spadł diametralnie, Siłownia nastawiła sie...
~pianka 8
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Calypso Sopot to zgrany team wątek zamknięty Uczęszczam do Calypso Sopot już ponad 2 lata. Obsługa jest zawsze przemiła i...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Super ! wątek zamknięty wszystko na bardzo wysokim poziomie... trenerzy maja ogromna wiedzę... można...
~Malwina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry