Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zadowolona wątek zamknięty Korzystałam z tej Myjni wielokrotnie, , lokalizacja myjni doskonała -...
~Janina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

6/6 z czystym sumieniem wątek zamknięty Tak czystego samochodu nie odebrałem jeszcze z żadnej myjni, a obskoczyłem...
~MartiniGD
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Zadowolony klijent wątek zamknięty Korzystałem z kilku myjni w Gdańsku w poszukiwaniu tej do ktorej uslugi nie...
~MakiAccord
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2017

Jestem zadowolona! wątek zamknięty Miła i sympatyczna obsługa. Ludzie z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Auto...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Lakier odświezony rewelacyjnie! wątek zamknięty Jestem mile zaskoczony. Cena w stosunku do jakości po wykonanej usłudze...
~Tobiasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty W końcu znalazłem myjnię, która spełnia moje oczekiwania. Bardzo miła...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Myjnia Carguard wątek zamknięty Pełen profesjonalizm!! Polecam
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Świetnie! wątek zamknięty Mycie, polerowanie i detailing na najwyższym poziomie. Auto jak z salonu!...
~Artur
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Miła obsługa, bardzo dobrze umyte i nawoskowane auto :)
~Jacek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 czerwca 2017

Idealnie wątek zamknięty Moje 11 letnie autko po wizycie lśni niczym prosto z salonu :) Bardzo...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Najlepsze takie miejsce w Trójmieście! wątek zamknięty Jedno z najbardziej profesjonalnych miejsc w jakich miałem okazję otrzymywać...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Zdecydowanie TAK wątek zamknięty Przyjechalem autem klasy premium, jestem bardzo mile zaskoczony :) miła...
~Robert
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z jakości usług. Właścicielka charakteryzuje się...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Zaskoczyła mnie ilość pozytywnych opinii o tej myjni. wątek zamknięty Zaskoczyła mnie ilość pozytywnych ocen na internetach. Jestem strasznie...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 marca 2017

Myjnia na medal wątek zamknięty Najlepsza myjnia w trójmieście !!!! Zawsze mialam problem z czyszczeniem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

najlepsza myjnia w Trojmiescie wątek zamknięty Chłopaki bardzo profesjonalnie podchodzą do tematu. Samochód lśnił, felgi...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

Wszystko super wątek zamknięty Witam Nie jednokrotnie korzystałem z usług tej myjni. Myje tam cała swoją...
~Flash
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Zdecydowanie polecam. wątek zamknięty W myjni umyłem swój samochód by sprawdzić czy mogę przyprowadzić flotę....
~Mercedes Vito
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Najlepsa myjnia w trójmieście wątek zamknięty Korzystałam z myjni w kilku centrach handlowych i nie da się porównać do...
~mercedes a
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Myjnia IDEALNA wątek zamknięty Naprawdę nigdzie, na żadnej myjni nie czułam się tak dobrze. Pracujący tam...
~DMW
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry