Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paulina - ocena nowy temat Niesamowity zespół świetnych instruktorów, jazdy były sama przyjemnością i...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Mateusz - największy kursant w 2023 - ocena Najlepsza szkoła jazdy, 15 lat temu - jeszcze w technikum - zacząłem kurs,...
~Mateusz - największy kursant w 2
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 lutego 2024

Aleksandra - ocena Bardzo dobrze wspominam naukę w szkole Carusek. Uczęszczałam na zajęcia...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 lutego 2024

Zofia - ocena Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku!!! Wykłady z Panem Mitchem bardzo ciekawe i...
~Zofia
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Nieznany - ocena Negatywne od września do dnia dzisiejszego 4 h praktyki ,rzenada
~Nieznany
1

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 listopada 2023

Yuliia - ocena Я очень рекомендую эту школу , не думала не верила что что с могу получить...
~Yuliia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 26 listopada 2023

Bartek - opinia Kurs odbył się w bardzo przyjemnej formie, a jazdy jeszcze przyjemniejszej,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 6 września 2023

Ilona - opinia Polecam bardzo. Przede wszystkim dostępni i pomocni. Nie ma problemu z...
~Ilona
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 20 sierpnia 2023

Sylwia - opinia Nauka jazdy w tej szkole to było moje drugie podejście do prawa jazdy. Muszę...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2023

Martyna - opinia Mega polecam tą szkółkę, wykłady przeprowadzone przez Pana Micza były...
~Martyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

Stanisław - opinia Serdecznie polecam! Już zaczynając od wykładów, które są przeprowadzone w...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Janina - opinia Polecam! Świetni instruktorzy, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze....
~Janina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 grudnia 2022

Oliwia - opinia Jestem zachwycona poziomem nauczania i sympatycznym podejściem do klienta....
~Oliwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 grudnia 2022

Bianka - opinia Super miejsce, bardzo dobrze zostałam przygotowana. Jak drugi dom. Polecam...
~Bianka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2022

Bianka - opinia Super miejsce, bardzo dobrze zostałam przygotowana. Jak drugi dom. Polecam...
~Bianka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 listopada 2022

Leon - opinia Bardzo dobrze prowadzone wykłady oraz zajęcia praktyczne. Egzaminy zdane za 1...
~Leon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2022

Iza - opinia Najlepsza szkoła nauki jazdy w Gdańsku! Zdałam egzamin praktyczny za...
~Iza
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Alina - opinia Gorąco polecam. Praktyka pod okiem Pana Marka, który wspaniale przekazał...
~Alina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Joanna - opinia Świetnie podejście instruktorów do kursanta. Uczą myśleć za kierownicą,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 kwietnia 2022

Zosia - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam :)) Egzamin zdany za pierwszym razem
~Zosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
417

postów

380

wątków

do góry