Widok

Catering personalny

Pracownia Smaku Temat dostępny też na forum:
Panowie dostawcy bardzo mili. Jedzenie świeże , różnorodne i zawsze na czas. Jednak pomimo zawartej ustnej umowy na przygotowywanie posiłków wg moich ścisłych preferencji dot rozkładu makroskładników w diecie, posiłki rzadko spełniały te wymagania. ODRADZAM SPORTOWCOM. Wykupiłam posiłki na 15 dni i to w zasadzie okazała się strata pieniędzy bo nie spożywałam takich posiłków jakie chciałam i tylko raz dostałam rozpiskę z rozkładem makroskładników (1-go dnia). Jeśli miałabym jeszcze raz kiedyś skorzystać z tego typu usługi to następnym razem zamówię zwykły dużo tańszy catering i będę się suplementować dodatkowo sama. Catering personalny okazał się nie personalny ;) przykładowe menu, które miało zawierać 100g białka:
1. 1 jajko z pasta guacamole+pieczywo
2. 2 placki jaglano-bananowe+kilka owoców
3. 5 paseczków 2cm/1cm wołowiny z makaronem ryżowym
4. 2 daktyle z kakao
5. Curry z kalafiora i ziemniaków
Gdzie tu jest białko? I tak wyglądała większość posiłków z tych 15dni.
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 3
 
jakość potraw: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 5
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dzień dobry, Pani Doroto serdecznie dziękujemy za opinie. Każda opinia jest dla nas niezwykle ważna bo pozwala nam się rozwijać i iść w kierunku polepszenia jakości oraz zadowolenia klientów. Cieszymy się, że uzyskaliśmy pozytywną opinie w wielu kryteriach, jednocześnie biorąc do serca aspekty z których jest Pani mniej zadowolona, co staje się dla nas motorem do większego działania. Dziękujemy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

king - opinia (3 odpowiedzi)

Nie polecam dewelopera semeko! Odbiór mojego mieszkania opóźnił się znacznie, a prace budowlane...

Wojciech - opinia (3 odpowiedzi)

Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz, ból, stres i...

Pikacz - ocena (3 odpowiedzi)

Długi termin realizacji ;( więc nie polecam

do góry