Widok

Centralny port lotniczy.

Będzie nowy port lotniczy koło Warszawy. Czy wiecie jak ma się nazywać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jest jasne : Lecha Kaczyńskiego. To już będzie drugi port z Lechem w nazwie.
Akurat ten Lech ma jednak duży związek z lotnictwem.

Moznaby rzec ze romantycznie tragiczna idea lotu we mgle ku wolności i niezłomności polskiego oficera zakatowanego przez ruskich w jego życiu dokonała tragicznego zderzenia z ruską glebą, podobnie jak norwidowski fortepian z brukiem.

Ciekawsze jest jednak coś innego : po co ten port ?
Przecież już jeden Radom jest, do i z którego nikt nie lata.
Zamiast budować kolejne lotnisko, może lepiej jest rozwijać istniejące ?

Ciekawe jest, ze każdy ustrój bolszewicki musi mieć swoją wielką budowę, która nikomu nie służy.
W I PRL była Nowa Huta im. Lenina, a II PRL będzie miała swój CPL im Lecha Kaczyńskiego, prezydenta który zabijał się 3 razy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe, czy brat będzie miał więcej obiektów nazwanych swoim imieniem ? Doświadczenia płynące z historii, pozwalają mi snuć przypuszczenia, że upadnie nie jeden pomnik, nie jedna mapa okaże się nieaktualna, a producenci dokumentów, wizytówek i pieczątek będą mieli co robić. Pisałem już coś o śmietniku historii. Awangardą tego procesu, jest kult jednostki. Podczas tzw " miesiącznic" dało się zauważyć miedzy innymi transparent " Jarek, jesteś Wielki" . Tylko nie wiem, czy to już kult jednostki, czy hepening ? Bo, jeżeli jest wielki, to po kiego drabinka ? Wielkość jego myśli wybija się przecież ponad przeciętność, nie potrzebuje więc jej ekspozycji na sztucznie zawyżonym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Polityka

Czy Donald Tusk to faszysta? (70 odpowiedzi)

Witam szanownych forumowiczów, rozważam kto jest kto na scenie politycznej. Zaczynam się...

Koniec ery Kaczyńskiego i jego świty (7 odpowiedzi)

Podwyżki emerytur i rent to kpina i wstyd chętnie bym oddał to pis w buty

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

do góry