Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia wątek zamknięty Żona była na 10 min na własne oczy widziala i przekazujemy co widziała....
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 grudnia 2021

Szpital zakazny wątek zamknięty Pielęgniarki z II oddziału zakaźnego 50 % bardzo sympatyczne zaś 2 gie 50%...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 czerwca 2018

oddział IX dziecięcy wątek zamknięty Mile i pozytywnie zaskoczona.Lekarze profesjonaliści,pielęgniarki wspaniałe i...
~mama 2letniej Oliwki
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 września 2015

Oddział dziecięcy wątek zamknięty Zaskakująco bezproblemowy pobyt w szpitalu z dzieckiem. Uprzejmy personel,...
~Anna mama Stasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Remont Pacjęta wątek zamknięty Szpital (oddział II lekarz S. Chmielecka) leczy doraźnie. Leżała tam moja...
~Walerian Chyła
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Mile zaskoczona wątek zamknięty Ze szpitalami mam do czynienia od kilku lat za sprawą chorujących dorosłych w...
~Mikołajkowa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 lipca 2015

dobry szpital wątek zamknięty polecamy jak najbardziej ten szpital
~doda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

oddział dziecięcy wątek zamknięty Mile zaskoczona, spodziewałam się wczesnego PRLu na oddziale a zastałam...
~Baźka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 listopada 2014

Pomorskie centrum chorób zakaźnych i gruźlicy wątek zamknięty Gdzie najłatwiej złapać choróbsko? Oczywiście w PCChZiG :) Ale zacznijmy od...
~załamany
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

mile zaskoczony wątek zamknięty tyle się mówi o słabościach polskiej służby zdrowia, że ostatnio będąc...
~Piotr O
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 grudnia 2013

Sale na oddz.III do remontu wątek zamknięty Po długim pobycie na oddziale III - zakaźnym mogę stwierdzić że opieka jest...
~Romuald Makarewicz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2008

Dr. K.- hepatolog wątek zamknięty Choruję na zapalenie wątroby typu B i zostałam skierowana do dr. K. Jestem...
~DDHD
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2009

Dr.Zofia Michalska wątek zamknięty Przyłączam się do uwag poprzedniczki,jestem pacjentem Dr.Michalskiej od 9...
~Tadeusz Ratuszny
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

Ok wątek zamknięty Oddział III zakaźny jest ok.,a w szczególności jego perfekcyjny personel...
~Szlachcic
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

Fachowa opieka. wątek zamknięty Niestety w wakacje zostałam ukąszona przez kleszcza, który zakaził mnie...
~Anna Bigus
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

15

wątków

do góry