Widok

Centrum Dystrybucyjne Biedronka

Witam, w markecie natknąłem się na ogłoszenie w którym na stanowisko magazyniera z obsługą wózka widłowego oferują zarobki 3600-4500 brutto. Ktoś wie jak wygląda to w rzeczywistości i ile można wyciągnąć z premiami?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam . Jeśli to chodzi o Gdansk na Kartuskiej to wielki kit. Pracowalem tam 2 miesiące zrobiłem w pierwszym miesiącu 256 godzin moje obliczenia ich 231 czemu nie wiem ponoc (zastępstwa ) hahaha i dostałem na reke 2134, w drugim 239 moje obliczenia ich 211 wiec dostałem 1994
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Moim zdaniem firma strzelałaby sobie w stopę jeśli na ogłoszeniu byłoby kłamstwo. Zakładałem że 3-4,6tys. brutto to za etat. Jeśli tyle zrobiłeś i tyle zarobiłeś to znaczy że te zarobki zawyżyli na ogłoszeniu o ponad 1000zł. To chyba jakieś jaja?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ktoś się jeszcze wypowie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ściema totalna , jak darmowe obiady , kart mulit i te paczki , oraz pomaganie rodzinnom
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

pitolisz tak robia obiecują złote gury a potem rolują i liczą ze ktos bedzie dalej robił bo sie zasiedział , i tu pojawia sie proglem bo wiekszosc ludzi juz ma wywalane na dziadowskie warunki pracy ,wszedzie w trójmiescie takie rotacje w firmach ze bul pały ,a robic za 1800 na reke na zleceniu to tak jak by wcale nie pracowac więc po co isc do takiej pracy dla przyjemnosci ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

skoro tyle godzin wypracowałeś to chyba przez agencję pracowałeś więc się nie dziw ile zarobiłeś ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odswiezam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również :-) :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak robił kto tam jeszcze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pracuje trzeci miesiąąć w DC jako magazynier.Mam 2500zł netto za normalne godziny.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mógłbyś opowiedzieć na jakiej zasadzie są obliczane te zarobki . Bo w ogłoszeniach podają kwotę w przedziale - do 4600 brutto w pierwszym roku pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To są kwoty podane z max premiami, jak jesteś ogarnięty i masz kondycję to spokojnie można to wyrobić ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ZAWSZE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

uzasadnij
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktos wie czy to prawda ze zwyklego magazyniera wysylaja w Polskę na szkolenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panowie i Panie....
jeżeli macie doświadczenie w pracy w magazynach Biedronki Lindla itp. zapraszam do kontaktu. Oferuję pracę na podobnych magazynach w Hamburgu, Bremen lub Kiel, magazyny EDEKA i inne. Zespół pracowników z Polski. zapraszam do kontaktu. Umowa o pracę na warunkach polskich lub niemieckich. wypłata za wszystkie godziny pracy zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych. kontakt do mnie praca@martship.pl
pozdrawiam
Wojciech Huk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście?? (40 odpowiedzi)

Gdzie można znaleźć pracę w Trójmieście: - na umowę o pracę - nie w telesprzedaży (już tak kiedyś...

Agencja pracy ? warto ? OPINIE (13 odpowiedzi)

Warto korzystac czy lipa ? zbior cv i tyle ? jakie dosw. ?

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry