Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola - ocena Galeria ma już swoje lata, ale na szybką kawę i zakupy zawsze można wpaść....
~Ola
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Danuta - opinia Fajna Galeria z tradycją,z tego co pamiętam otwarta w 1998 roku więc już...
~Danuta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Miki - opinia wątek zamknięty Uważam że powinny być 2 godziny tak jak w klifie. Zawsze trzeba dać sobie te...
~Miki
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Ulubione CH wątek zamknięty Polecam osobom, które cenią sobie oszczędność czasu i dobrą lokalizację....
~fanka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2014

Nie grzeczność wątek zamknięty Pod koniec listopada będąc wraz z mężem na zakupach w centrum, zostałam nie...
~Joanna
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Parking Batoreg wątek zamknięty Na parkingu panuje średniowiecze. Tylko bilon, a bilonu nikt nie chce...
~kwama
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

Pani zajmująca się toaletami. wątek zamknięty 16 lipca 2015 roku będąc w Galerii Batory w Gdyni postanowiłam skorzystać z...
~Patrycja W.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2015

zadowolona wątek zamknięty Nie jestem z Trójmiasta, ale jak mam coś kupować to przeważnie w Batorym. To...
~justy
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2010

OPINiA wątek zamknięty Wczoraj późną nocą ok.2-3, szukałem wolnego parkingu pod powierzchnią krytą,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

Marta - opinia wątek zamknięty Batory jest bardzo małą galeria handlowa. W porównaiu do innych trójmiejskich...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

Nice wątek zamknięty Wedłóg mnie ejst Fajneie xDD DZieje sie tam I sA fajne sklep xDD
~Czarna^
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 października 2008

dno wątek zamknięty same obuwie i gazety nic szczegolnego batorego ratuje bomi i reserwd...
~macco
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 lipca 2008

Strona internetowa!! wątek zamknięty Jak w ogole moze istnieć centrum handlowe bez strony internetowej!!! Co do...
~Anuś
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

13

wątków

do góry