Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
miroslaw - opinia wątek zamknięty 08.07 mialem termin zaszczepienia''covid''po 2,5 mcu oczekiwania.wchodzac do...
~miroslaw
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Pragnę podziękować całemu personelowi oddziału jednego dnia.Przesympatyczna...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 czerwca 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Nie polecam poradni chirurgicznej, zdecydowanie! Moja mama miała wskazanie do...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2021

Ortopeda wątek zamknięty Śmiech na sali. Rejestracja 6 pacjentow na ta sama godzinę! 2 godziny...
~Martyna
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 września 2019

Wizyta pierwszego kontaktu wątek zamknięty Mimo poniższych stosunkowo negatywnych komentarzy, jestem pozytywnie...
~Angelika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 maja 2019

ds wątek zamknięty Witam i przekazuję ewentualnym potrzebującym: - kolonoskopia - Pani w...
~ds
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 marca 2019

Rejestrowanie wizyt wątek zamknięty Nie może tak być że w dobie XXI wieku w rejestracji ogólnej nie ma czegoś...
~Iza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Poradnia endokrynologiczna wątek zamknięty Próba dodzwonienia się do poradni endokrynologicznej: najpierw wysłuchanie...
~xxx
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Położna wątek zamknięty Do samej przychodni nie mam zastrzeżeń, ale położna przyjmująca jest po...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Szpital jednego dnia wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z obsługi personelu szpitala. Pielęgniarki bardzo...
~IWONA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

Histeroskopia w Gdyni Dabrowie wątek zamknięty Czy ktos mial tam robiona histeroskopie? Jakie macie doswiadczenie? Ja mam...
~Alicja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Centrum Medyczne Dąbrowa - Dąbrówka Sojowa 33c Szpital wątek zamknięty Witam, w dniu 5.07.17 miałam zabieg na przepuklinę kresy białej. Od momentu...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 lipca 2017

Ortopedia wątek zamknięty W 100% polecam Klinikę dnia jednego. 07-04-2017 miałem wykonywany zabieg...
~Dariusz Czucha
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Bałagan i sprzeczne informacje wątek zamknięty Zabieg miał byc na 16, miało to potrwać 3 godziny. O 19 zabieg sie nie...
~Jaro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Rejestracja wątek zamknięty Chciałam podziękować paniom z rejestracji w Poradni Okulistycznej za sprawne...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Ocena pracy personelu Gdynia Sojowa wątek zamknięty Jestem wieloletnim pacjentem tutejszej kliniki. Jestem bardzo zadowolony ze...
~Henryk Wiśniewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

brak slòw wątek zamknięty Co sie dzieje? Masakra! Kiedys nie można bylo sie dodzwonić, ale teraz co...
~mama chorych dwójki dzieci
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

rehabilitacja jest profesjonalna wątek zamknięty jestem wdzięczna za pomoc
~joanna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

Super rehabilitacja wątek zamknięty mój syn ma znowu sprawną rękę. super. inne placówki nawet nie podjęły próby...
~maria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 listopada 2015

najmilsza rejestracja wątek zamknięty Nie wpisuję nigdy opinii, ale tutaj nie mogłam się powstrzymać -3 dni...
~Hania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
96

postów

78

wątków

do góry