Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Cera trądzikowa-zabiegi na twarz wątek zamknięty Po wizycie w salonie wyszłam z nową nadzieją, że da radę coś zrobić z moim...
~Marta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Przebarwienia wątek zamknięty Jestem zadowolona z efektów naszej współpracy- trwało to długo ale było...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 marca 2017

Zabieg z retinolem wątek zamknięty Polecam zabieg z retinolem na przebarwienia - po 3 zabiegach nie ma śladu po...
~maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Dziękuje za wyleczenie wątek zamknięty U Pani Karoliny znalazłam się pierwszy raz na zabiegu 1,5 roku temu - moja...
~katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Mezoterapia mikroigłowa wątek zamknięty Bywałam w różnych gabinetach na zabiegu mezoterapii mikroigłowej, ale w...
~katarzynna.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 września 2016

Rewelacja wątek zamknięty Byłam pierwszy raz i nie żałuję. Bardzo miła obsługa, oczyszczanie twarzy...
~Monika P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam :) :) :) wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta, ale już wiem, że na pewno zawitam do pani...
~JoannaK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 czerwca 2016

Zadowolona wątek zamknięty Nareszcie znalazłam kosmetyczkę, która potrafi zająć się moją wrażliwą i...
~Agata Ozi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 czerwca 2016

Super ! Brwi ! wątek zamknięty Pierwsza wizyta - bardzo pozytywnie! Do salonu trafiłam bez problemu....
~Sylvia_87
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2016

Profesjonalna obsługa i miła atmosfera! wątek zamknięty Jestem zachwycona! Do Pani Karoliny umówiłam się na próbny makijaż...
~Kamila
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 marca 2016

Tak powinna wyglądać obsługa klienta! wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem nie tylko wiedzy pani kosmetyczki, ale tez jej...
~Andrea D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 listopada 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Po pierwszej wizycie jestem przekonana, że to salon dla mnie idealny (mimo...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Cetrum Odmładzania wątek zamknięty Bardzo polecam wizytę w Centrum Odmładzania. Gabinet czysty, schludny, miła,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 września 2015

Trwała rzęs i henna-GENIALNIE! PROFESJONALIZM jakich mało! wątek zamknięty Jestem zachwycona zabiegiem trwałej rzęs wykonanej przez Panią Karolinę....
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Wybrałam się do salonu na hennę oraz regulację brwi. W pierwszej chwili szok...
~KasiaBel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Cera wrażliwa wątek zamknięty bardzo dobry efekt po peelingu kawitacyjnym z kwasem. Moja zanieczyszcona ale...
~J.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Podkrecanie rzes wątek zamknięty Moje rzesy sa dlugie ale proste.Nie chcialam doczepiac sztucznych, wiec...
~Anita
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

oxybrazja wątek zamknięty Ponieważ mam problemy trądzikiem byłam ba zabiegu oxybrazji i...
~alicja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Worki pod oczami - w końcu efekt! wątek zamknięty Długo w Gdańsku szukałam salonu, który ma dobry zabieg na worki pod...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

profesjonalizm wątek zamknięty Pozytywny Byłam na wykładzie pani Karoliny na Akademii Trzeciego Wieku,...
~Zuzanna z Osowy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry