Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Paweł - opinia wątek zamknięty Wielka szkoda, że likwidują sklep "Okaz". Robię zakupy w tym miejscu od wielu...
~Paweł
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

Nie jest to sklep marzeń ;) wątek zamknięty Co do kilku wypowiedzi trzeba się oczywiście zgodzić. Muzyka jest stanowczo...
~Jaro
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2014

Szkoda, że w likwidacji. wątek zamknięty Od lat tam kupuję i żałuję, że miasto nie przedłużyło umowy - pewnie niebawem...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Jest lepiej wątek zamknięty W zeszłym tygodniu miałam okazję odwiedzić dział zoologiczny, ku mojemu...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 lutego 2014

OKAZ jest najlepszym sklepem zoologicznym w trójmieście wątek zamknięty Absolutnie nie mogę się zgodzić z opiniami, które tutaj wyczytałem! Tak, to...
~stały klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2013

Tylko w ostateczności a najlepiej wcale wątek zamknięty Akwarystyka- Pan z niedosłuchem najbardziej komunikatywny. Muzyka na cały...
~Kornel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 listopada 2013

Oszuści w dziale akwarystycznym wątek zamknięty Dział akwarystyczny, kiepski wybór właściwie wszystkiego. Sprzedawca pakuje...
~Krystian
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 października 2013

kontakt telefoniczny wątek zamknięty kupowalem juz wczesniej w tym sklepie,obsluga -fakt nie byla nadmiernie...
~stach
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

ręce opadają wątek zamknięty zacznę od minusów: obsługa oraz jakość na zerowym poziomie, wchodzę nie...
~audytor
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Chamska Obsługa wątek zamknięty Chamska obsługa na dziale z karmami dla zwierząt. Poszedłem dzisiaj na...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

julek - opinia wątek zamknięty Ocenię dział akwarystyczny, ponieważ przeważnie robię tam zakupy. Często...
~julek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Opinia Pani Ewy wątek zamknięty Uważam, że opinia Pani Ewy nie jest wiarygodna, a raczej z tendencją na...
~Jerzy Kossak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

OKAZ i zwierzęta wątek zamknięty PPH OKAZ od lat lansuje się jako sklep w którym można nie tylko zrobic zakupy...
~Ewa
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2010

Akwarystyka wątek zamknięty Akwarystyka w okazie ma sie chyba ku upadkowi, mam wrazenie ze ktos sie chyba...
~sa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 października 2011

najtanszy i wiarygodny wątek zamknięty polecam ten sklep niedosc ze jest najtanszy tpo ma spory wybór w asortymencie...
~mas
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

15

wątków