Widok

Centrum Rehabilitacji TOMED /PROFESJONALIZM POLECAM/

Witam
Jestem pacjentem w Centrum Rehabilitacji Tomed od dwóch miesięcy i jest to moja najlepsza decyzja która podjąłem.Po rezonansie magnetycznym mój stan psychiczny uległ pogorszeniu,niestety na poziomie L4 L5 przepuklina w 50% poza dyskiem .Po wizytach u lekarzy specjalistów którzy zajmują się tym rodzajem schorzeń każdy po obejrzeniu płytki z rezonansu jednoznacznie stwierdzali ,operacja ,implanty później rehabilitacja .Tylko male hallloo jak długo rehabilitacja po tak poważnej operacji tym bardziej ze jestem jedynym żywicielem rodziny i nie ma mowy żeby siedzieć i rehabilitować się przez okres 6 może 7 miesięcy bo taka dostałem odpowiedz.Po pierwszej wizycie u Pana Tomka w Centrum Rehabilitacji TOMED w Sopocie poczułem się jak nowo narodzony ,bylem przekonany ze jest to osoba która zna anatomie człowieka jak własna kieszeń ,profesjonalista i przede wszystkim dar który posiada Pan Tomek jest nie do opisania ja na to mowie" DOTYK ANIOŁA" bo tak się czuje po każdej wizycie .Rehabilitacja polegająca na ćwiczeniach których nie można zbagatelizować w tym rodzaju schorzeniach pod fachowym okiem Pani Małgosi.Osoby tam pracujące są to fachowcy w każdym calu...dziękuje za wszystko
Moja ocena
TOMED kategoria: Rehabilitacja
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzień dobry,

jestem pacjentem Pana Tomasza od 6 miesięcy. mam ponad 60 lat, stan mojego kręgosłupa pogarszał się bardzo gwałtownie. trafiłem do do Tomedu z polecenia przyjaciela, który o p. Tomaszu mówi z najwyższym szacunkiem. jest pacjentem od kilku lat i jego zdaniem funkcjonuje normalnie tylko dzięki rehabilitacji p. Tomasza. moim zdaniem p. Tomasz posiada gruntowną wiedzę i bardzo restrykcyjnie ją stosuje. wywiad i diagnoza - USG u najlepszego radiologa w Sopocie, rezonans wszystkich odcinków kręgosłupa były warunkiem koniecznym do rozpoczęcia ćwiczeń i zabiegów w Tomedzie. P. Tomasz nie obiecuje cudów. wręcz przeciwnie - program na określony czas, ćwiczenia i zabiegi jako warunek konieczny potencjalnego postępu. bardzo profesjonalny i przyjazny personel. polecam każdemu. pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry