Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecamy ;-) wątek zamknięty Serdecznie polecamy ;-) Paziom ,klimat wszystko na "6" taniec to super...
~Kasia i Jarek ;-)
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

PIERWSZY TANIEC- MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ SUPER! wątek zamknięty GORĄCO POLECAMY CENTRUM TAŃCA SZCZEPAN!!!!!!! Mieliśmy bardzo mało czasu do...
~K&Ł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 czerwca 2018

Praca w CTS wątek zamknięty Nie polecam pracy w Centrum Tańca Szczepan - nieciekawe warunki zatrudnienia
~dośka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Katarzyna i Renia RRN wątek zamknięty Bawiłyśmy się świetnie. Jesteśmy w wieku mocno średnim i nie sądziłyśmy, że...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Wzorowo wątek zamknięty Jestem całkowicie usatysfakcjonowana, było profesjonalnie, klarownie,...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Obozy wątek zamknięty Ja bawiłam się świetnie na zimowisku w Sypniewie ;] Było po prostu super !!...
~Karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 września 2013

Niestety nie polecam wątek zamknięty Witam Moje dzieci uczęszczały do tej szkoły przez 2 lata. Przez ten czas non...
~Magda.K
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

;)))) wątek zamknięty Chodziłam do Szczepana od 1 klasy podstawówki. Tańce były po prostu...
~Aliszka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2010

praca w Centrum Tańca Szczepan wątek zamknięty we wtorek idę na rozmowę kwalifikacyjną do "Szczepana" w Gdyni Czy ktoś może...
~lilkate
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Świetna wątek zamknięty Chodziłam tam od 7 lat zaczęłam ,gdy byłam w 3 klasie podstawówki,a...
~;]
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 stycznia 2010

Taniec towarzyski wątek zamknięty chodzę tam od 3 lat i jestem bardzo zadowolony
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

Weronika - opinia wątek zamknięty Moze to nie ocena ale chciałabym sie czegoś więcej dowiedzieć o sekcji hip...
~Weronika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 lutego 2008

punia97 - opinia wątek zamknięty jestem tgo uczestniczką chodze juz 4 rok nie mogę sie pogodzic ze w mojej...
~punia97
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 września 2007

Opinia wątek zamknięty Uczę się w tej szkole tańca od kilku lat. We wrześniu zacznę kurs " Złota...
~paulka_111
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

14

wątków

do góry