Widok

Centrum fitness w Bojanie

Drodzy mieszkańcy Bojana i okolic .... planuję otworzyć centrum fitnessu w Bojanie z aerobikiem , kursami tańca , jogą , siłownią , sztukami walk, może jakieś masaże ??? ...
Ogólnie każdy mógłby znaleźć coś dla siebie , zarówno kobiety (także mamy z dziećmi ) jak i mężczyźni....
Jakie macie jeszcze oczekiwania??? Proszę o podsuwanie pomysłów :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pomysł bardzo na czasie, ale w Bojanie nie da rady, mimo wszystko życzę powodzenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie da rady ??? Dlaczego ????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście, że da radę. Z mojej strony mogę poradzić, żeby zacząć od podstaw i jeśli pomysł się przyjmie - stopniowo poszerzać ofertę. Uważam, że to fajny pomysł i czekam z niecierpliwością na konkretne informacje. Warto dodać, że w pobliskich miejscowościach nie ma takiego centrum fitness i z tego co widzę zainteresowanie tą tematyką jest duże.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla mnie świetny pomysł :)
Z chęcia będę uczestniczyć w zajęciach z aerobiku czy stepu
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo się cieszę, że mam pierwszą klientkę ... :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja takze jestem zainteresowana!!!mam nadzieje ze nieopuscisz watku tak jak wszyscy ktozy pisza czy sie nada i czy chcemy wszyscy pisza ze tak a potem cisza!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpuścić na pewno nie odpuszczę ani wątku ani tym bardziej powstania Centrum.
Mieszkam tu od niedawna i sama doświadczam tego aby dojechać do miasta na tego typu zajęcia w popołudniowych godzinach jest po prostu zgrozą !!! więc będę walczyła aby jak najszybciej zrealizować swój cel :)
Dziękuję że jesteście ze mną. :))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz juz moze jakies miejsce na oku???znam jedno miejsce gdzie jest lokal do wynajecia albo w pasazu siewert ale tam sa jakies niby cos do masazow odchudzajacych czy cos kolo pizzerii albo nad sklepem wielobranzowym u p,bieszki!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
oo misia24 wrociła?
u siewerta drogo a u p.bieszki jak to mowisz, juz cos jest u gory..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie myl mnie proszę z misią24 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do miejsca to mam już na oku :)
jest to samo centrum Bojana... :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
No oby jak najprędzej się udało. Te dojazdy do Gymnasionu czy tym podobnych miejsc kilka razy w tygodniu, to niezła kilmoetrówka, co powoduje że taki abonament miesięczny kosztuje łącznie kilkaset zł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jesli misia24 by wruciła to co komu do tego!!w każdym watku musiscie sie kogoś czepiać!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jakby "wruciła" to i dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Broń Boże ja do Misi24 nic nie mam ...
Po prostu ja jestem tu nową osobą ... To tyle w tej kwestii ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo widze,ze wrocilas misiu24.. odrazu mozna Cie poznac;D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
olek zauważ ze misia24 też się wypowiada na moim wątku...
A tak ogólnie to kim ona jest...???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super :)ja przyjdę napewno!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja take
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
centrum fitness super:)swego czasu jeżdzilam na Wiczlino(najbliżej) była tam Strefa Kobiet, ale niestety do czasu, przeniesli sie.Razem z kolezankami jezdzilysmy tam na gimnastyke 40+, połaczona z cwiczeniami na pilkach i bardzo nam tego brakuje jak i pilatesu:)Jeżeli w ofercie będą zajecia dla dojrzalszych pan to juz rezerwuje karnet:)Masaże jak najbardziej tez skorzystam, trzymam kciuki zeby sie udalo:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super. Jak będzie możliwość korzystania z kart Benefit to też się piszę :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo dobry pomysł, jestem całkowicie za . Z miłą chęcią będę uczęszczał na zajęcia na siłownie i taniec :) Od dawna czekałem na pomysł otwarcia czegoś takiego. Kiedy się można tego spodziewać ? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Koleczkowie jest coś w tym stylu i wiele osób także z Bojana tam uczęszcza... lepiej coś innego niż co 5 metrów konkrencje i nic z tego nie mieć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
W sumie na "naszą" okolicę nie ma czegoś podobnego co 5 metrów... za to jest bardzo dużo sal weselnych czy miejsc noclegowych...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy można się spodziewać realizacji... myślę że pod koniec 2012 roku :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Koleczkowie jest coś w tym stylu i wiele osób także z Bojana tam uczęszcza... lepiej coś innego niż co 5 metrów konkrencje i nic z tego nie mieć...

mozna prosic o szczegoly? mieszkam w koleczkowie i perwsze slysze aby cos w ty mstylu bylo w koleczkowie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam na terenie Koleczkowa, Kielna i Szemuda działa fitness juz od wrzesnia 2011 r.
w poniedziałek o 19.00 Szemud Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji
we wtorek 18.30 Kielno Remiza
w środę 18.00 Koleczkowo Centrum Kuracyjne (dawne Bardo)
we czwartek 17.30 Kielno i 19.15 Szemud
więcej informacji pod numerem telefonu 505 581 822
grafik zajęć fitness na stronie http://www.szemud.pl
również jestem chetna do wspołpracy jesli chodzi o centrum fitness

Zapraszam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czy już coś wiadomo na temat otwarcia centrum fitnessu w Bojanie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, ja zapiszę się na salsę lub latino. Aby tylko ceny były przystępne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zapewniam że cen nie będę brała z kosmosu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja z kolezanka rowniez jestesmy chetne na fitness . Mysle ze to na prawde swietny pomysl,sama o tym myslalam jednak nie mam az tak duzych funduszy aby to zorganizowac..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, tez jestem z okolic i pragnę sie dowiedzieć czy coś funkcjonuje na terenie bojana, super by było uczęszczać każdego dnia na fitnes, aerobik, tbc itd gdzie i kiedy coś powstanie i w jakich cenach, bo dojeżdża is do Gdyni chyba każdemu po dłuższym czasie jest nieopłacalne, proszę odezwać sie jeśli ktoś coś wie na gg 40353441
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz od razu 2 osoby na jogę zapisać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Trzy,bo ja na jogę tez chetnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja też na jogę !! ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja na aerobik!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz proszę kiedy chciałabyś startować z tym przedsięwzięciem? powiem szczerze że byłoby cudownie mieć prawdziwy fitness klub w pobliżu ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pisała ze pod koniec 2012!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Słyszałam ze od lutego jest fitness w Bardo w Koleczkowie... czy któras z was była? jakieś wrażenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
chętnie zapiszę się na salsę lub latino, dla 6 latka może hip hop? Tylko żeby ceny nie były z kosmosu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kiedy otwarcie????ja i mój mąż napewno będziemy chodzić:)mąż dojeżdza na siłke do Sopotu.Jestem z Dobrzewina i czekam na otwarcie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedy otwarcie??? Tez jestem z Dobrzewina-trzymam kciuki za szybka realizacje pomyslu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieję że szybko zrealizuję swój pomysł... ale proszę was o cierpliwosć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Anka. Na jakim etapie jest Twoja realizacja? Czekam, czekam i czekam. ;-)

A tak na poważnie, jak śledzisz wątek dużo chętnych jest do ćwiczeń, tylko nie ma gdzie ćwiczyć.

Zapraszam też do utworzenia wątku na nowym społecznym forum gminy Szemud http://www.sfgs.pl

Miejsce na reklamę masz też za darmo. Przynajmniej na dłuższy czas.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Proszę jak najszybciej otworzyć siłownię ja i moje trzy sąsiadki już jesteśmy zainteresowane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry, czy nadal szuka Pani lokalu pod ten klub? znalazłam ciekawą ofertę wynajmu lokalu w Bojanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry ...
Niestety ja nie szukam lokalu pod wynajem klubu, fizycznie mój obiekt już istnieje tylko czekam na pomoc z Unii aby go wykończyć i wyposażyć.Ale chętnie dowiedziałabym się gdzie znajduje się ten lokal i jaką ma powierzchnię ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybickiego 40(obok sklepu metalowego), w nowym budynku do wynajęcia kilka powierzchni, każda po 100m2.
a zna Pani może już jakiś wstępny termin otwarcia klubu?
jak pewnie sama Pani widzi, zainteresowanie jest bardzo duże.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Informuje wszystkich spragnionych porzadnego klubu fitness, ze w Galerii Rumia powstaje sieciowy TIGER GYM!!!!! Dariusza Michalczewskiego otwarcie juz we wrzesniu! nie bede musiala jezdzic kawal drogi oraz marnowac paliwo i czas na dojazdy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuję wszystkim za opinię ... bardzo mi pomogły w zrealizowaniu inwestycji...
Zamykam więc temat i zapraszam za niedługo wszystkich do mojego centrum fitness :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy może Pani napisać coś więcej? kiedy możemy spodziewać się otwarcia klubu w Bojanie? czy będzie siłownia i fitness?
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie.... temat ucichł a zainteresowanie nie.... prosimy o jakieś informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio było jakies ogłoszenie na sklepie o zajęciach fitnes ale oczywiscie BOJANA nie było na tej liscie!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nas interesuje Bojano a nie Rumia!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
...no to moze poczekamy az Tiger otworzy sie w Bojanie:)))))
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
prosimy o inf co z Bojanem!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przecież Anka pisała że za rok dopiero otwarcie!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tzn. pisała to w styczniu, więc nietrudno obliczyć, kiedy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro cisza w tym temacie trzeba samemu zabrać się do czegoś, proszę o inf, kto zdecydowanie uczęszczałby na siłownię/fitness gdyby zostało takie studio otwarte w Bojanie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
wczoraj kupilam juz karnet do TIGER GYM maja swoje stoisko przedsprzedazy w Galerii Rumia od 15:00- 21:00 i ceny nawet 50% taniej jak w cenniku. Fajna oferta:)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Rewelacja a do kiedy ta promocja bedzie? Kiedy otwieraja? Suoer bo mam juz dosyc tych malych pseldo klubikow
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super ja się na to pisze jutro napewno przyjade.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
To rewelacją jadę jutro po karnet i kończę z tym bunkrem w Bojanie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Reklama jest płatna. Mógłbyś użytkowniku chociażby z innych komputerów pisać, ip to samo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
ale siara hihi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Pytanie :)drodzy mieszkańcy z Bojana czy bedzie sie wam chciało dojedzać 15km do drogi Gdyńskiej? to jest przed Żukowem tam mam zamiar otworzyć fitness...min pilates już od stycznia 2012, yoga, aerobik, spinning, dla kobiet w ciąży i po,zajęcia ZUMBY dla dzieci, a takze zajęcia z prywatnym trenerem, prosze o odpowiedz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sorry ale ja nie. I moja koleżanka też nie. Byłyśmy chętne na jogę. 15 km to mam do Gdyni. Mogłabym zostawać tam po pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
również uważam, że daleko, potrzebujemy czegos w najblizszej okolicy, by nie zjeżdzać do trójmiasta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwazam ze w bojanie powinna byc jakas hardkorowa siłownia , nie musi byc super ekstra wyposażenie ani lokal klimatyzowany. wazne by był klimat siły . aby sie interes krecił i był równiez dla kobiet do tego mozna dorzucić jakie zajecia fitness i finito . jestem pewien ze taka inwestycja na pewno by przynosiła zyski. Najważniejsze jest by prowadzili to ludzie którzy maja powazne pojecie o tym wszytskim co mogliby doradzic pomóc itp.
pzdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z przedmówcą. Ponadto uważam, że taką inicjatywę powinna sfinansować gmina. Osobiście ćwiczę od kilkunastu lat, ale nie pod kątem maksymalnych rekordów, ciągłego dążenia do życiówek, ale rekreacyjnie, dla przyjemności. Odpowiedni trening siłowy jak i trening kardio są podstawami dobrego samopoczucia i wyglądu zewnętrznego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również popieram tą inicjatywę. Gmina faktycznie powinna dofinansować ten pomysł, a ludzie prowadzący powinni siedzieć w tym i znać sie na rzeczy. Myślę, że odpowiednim miejscem na takie działania była by np. salka w nowym gimnazjum w Bojanie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyne co finansuje gmina to swoje pensje.Nie łudźcie sie,żadnych pieniążków na takie inwestycje nie będzie.U nas to zwyczajny zaścianek i takie coś jak siłownia nie jest brane wogóle pod uwage.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale pytanie ....dla samego Bojano nie opłaca sie robić fitness poprostu jest tu zbyt mało mieszkańców....wynik ekonomiczny skazany na porażkę....pozostaje dojezdzanie do Gdyni albo Miszewa....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
alez pewnie ze sie opłaca, fitnes połączony z siłownią to byłby strzał w dziesiatkę. mysle ze ludziom z koleczkowa kielna dobrzewina czy karczemek bedzie blizej i lepiej dojeżdżać niz do gdyni. wiadomo na poczatku trzeba troche zainwestowac jakis przyjemny lokal ogarnac i potem to z górki. prosze zauwazyc ze to bardzo teraz stało sie 'modne' te siłownie i fitnessy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otwarcie Centrum fitness w Zukowie własciwie przed wlotem do Żukowa z Bojana to dokładnie 11,5km nigdzie nie stoi sie w korkach a dla tych którym za daleko zostaje albo TIGER albo pure ale to juz 18km i w korkach traci sie mase czasu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja i moja żona na pewno skorzystalibyśmy z siłowni w Bojanie. Teraz jedździmy do KLIFU a to trochę daleko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie, chcemy silowni w Bojanie!!!!!!!!!!!!! Maz, ja i nasi sasiedzi tez bysmy korzystali. Poki co dojezdzamy, ale na miejscu to bylby luksus:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też dołączę się. ;-) Nie musi być nie wiadomo jak wielka, ale przydałaby się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokladnie tak. Nie potrzeba niewiadomo ile sprzetu. Byle bylo czysto i juz bedzie git.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzialam dzis ze w pasazu siewert cos robia, widzialam bieznie ile sie nie myle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też miałem o to pytać.
Ktoś orientuje się co tam powstało? Widziałem wczoraj ok. 17 osobę biegająca po bieżni. Nie wiem czy właściciel ją testował, czy może już otwarte?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wyjaśniło się, to studio modelowania sylwetki Nailah. Właśnie zdobyłem ulotkę. Zrobię reklamę, a co mi tam http://www.studionailah.pl
Szkoda tylko, że nie ma tam nic dla mnie ;-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tom a dlaczego nie ma tam nic dla Ciebie? Panowie tez tam cwicza :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Odwiedziłem stronę i z oferty niestety nic nie wybiorę co by mi pasowało. Muszę podejść osobiście i porozmawiać. Generalnie tylko biegam, ale do ogólnego rozwoju potrzebuję trochę gimnastyki siłowej i rozciągającej. A szczupły to już jestem, nawet nie wiem czy nie za bardzo :-)

Zapraszam też na pogaduchy mieszkańców gminy Szemud na http://www.sfgs.pl

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie z fitnessem to nie ma wiele wspólnego generalnie urządzenia vacu i roll to bardziej specjalistyczne odchudzanie niz codzienny trening...pozdrawiam
Ps. Jak to Żukowo? Kiedy otwarcie w sumie dopóki nie bedzie w bojanie...lepsze to niz zakorkowane Chwaszczynska i Chwarznienska a po zamknięciu Gimnaziona w Vitavie to już nic nie ma w miarę blisko;(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli by ktos otworzyl fitnes,ale Zumba,to ja pisze sie natychmiast
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
siłownie!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
:DDD Tylu chetnych, a nikt nie chce na nas zarobic??? No coz... pozostaje czekac. Ostatnio widzialam pusty lokal u Siewerta i od razu pomyslalam o silowni...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie ile tam wynajem kosztuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,

poszukuje instruktorów, instruktorek fitness z okolic Bojana, Koleczkowa, itp osoby chętnej do współpracy w Bojanie.
Proszę o kontakt :) wiara@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale proszę nie zapominajcie, że również potrzebujemy siłowni, a nie tylko fitnesu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fitness aerobic itp to luzik.. .ale silownia to koszt okolo 300-400 tysi... bo jak nie bedzie dobrego sprzetu to nie bedzie klientow... biorac pod uwage abonament za 100..? to ile lat i ile klientow na zwrot? czyli jaka rentownosc?.. marne szanse na silownie gdzie indziej niz w centrach miast... szkola walki? - ok.. tylko oni siedza najczesciej w szkolach na salach gimnastycznych...
czego brakuje w bojanie? basenu... ale buraki z gminy przy budowie sali gimnastyczniej tego nie przewidzieli
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
basen na karwinach czy witominie nie jest w stanie się utrzymać bez pomocy miasta. Naszej gminie nie jest potrzebny kolejny worek bez dna. Durnota ludzi jest po prostu niewyobrażalna. Zamiast siedzieć na kanapie można wyjść poruszać się na świeżym powietrzu. Ani basen ani siłownia nie pomogą w nabraniu formy. Do tego potrzebna jest motywacja, której u was widać brakuje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zapraszam do Żukowa otwarcie w Sobotę może nie będzie za daleko.... ul.Gdynska 89 wjazd od Witosa przy przedszkolu promyczek fit-fan.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam.
Jaka jest cena jednorazowego wejścia i karnetu?
Czy są tylko zajęcia fitness, czy też może siłownia?
pozdrawiam anna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
mialo byc w bojanie czyli z nowu tylko reklama i szukanie glupich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
No niestety, Nam się nie należy :/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Drodzy mieszkańcy Bojana i okolic .... planuję otworzyć centrum fitnessu w Bojanie " a tak fajnie brzmialo,dla mnie zwykly burak ktory forum wykorzystal na darmowa reklame
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy Ty tylko krytykować potrafisz? Więcej optymizmu. Może coś nie wyszło? Kryzys mamy i nie zawsze idzie wszystko z naszymi chęciami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
działamy mamy sporo klientek z Bojana zapraszamy szczegóły strona http://www.fit-fun.com.pl
ps.czy zagląda jeszcze osoba która chciała otworzyć fitness w Bojanie?pomogę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja znam ludzi sklonnych zainwestowac w basen w bojanie... i zamierzam podrazyc temat... bo nic tak nie wplywa na dobre samopoczucie jak naplywanie paru kilometrow...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jakoś nie moglismy doczekać się w okolicy centrum fitness, także postanowiliśmy z mężem podziałać w tym temecie :)

Zapraszam do Modelscy sport club w Chwaszczynie na siłownię i fitness juz od soboty 10.01.2015 :))

A od lutego/marca zapraszamy na masaże lecznicze, relaksacyjne i sportowe.

pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam a dokładny adres możecie podać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Idzie się tam zmęczyć ale to nie jest nowoczesna siłownia,sprzęt stary odmalowany tzn. wymęczony. Ale jeśli komuś nie zależy na nowoczesnych sprzętach to można sobie tam wycisnąć poty.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie bomba! Nie jestem jakoś zorientowana jeśli chodzi o wszystkie studia w których można się wymęczyć, ale mam postanowienie noworoczne i mam nadzieje że da radę jeszcze w tym roku ? Z rozkeceniem interesu ? Ja się odrazu zapisuje hehe
Grunt to dobra kwota za bilet/karnet.
Opłacała by się w Bojanie siłownia, jest dużo młodyc osób które uciekają z Bojana do miasta na siłownie. Sama bym zresztą skorzystała :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja i koleżanki jesteśmy także bardzo zainteresowane siłownią i fitnessem w Bojanie!!! Nie w Chwaszczynie, Koleczkowie czy Żukowie!

Przydałoby się coś dla młodych osób w Bojanie, a nie tylko fitness dla kobiet 60+ ...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tani fitness powstał niedaleko na Wiczlinie. Przy Biedronce widziałam reklamę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Bojanie tez sa zajecia fitness w srody i piatki, bardzo fajne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jeżeli powstanie joga maja państwo już dwie klientki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Powiem tyle jestem młodą osobą i na prawdę bardzo się ciesze, że zapisałam się na te zajęcia z fitnesu z P. Weroniką. Po pierwsze dobra cena! Pani Weronika jest bardzo pozytywną osobą i za razem energiczną. W zajęciach uczestniczą kobiety w różnym wieku :)
Więc z całego serca Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Trzecia na jogę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Joga juz jest - wtorki 19:30 (fajna grupa, polecam), silownia tez jest. Jedno i drugie na terenie hali sportowej.
Jest tez zumba, latino dance i fitness.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
To już działa? Czy dla Panów są przewidziane jakieś zajęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
siłownia? jestem na tak. Tylko czy będzie jakaś wykwalifikowana osoba, która będzie miała pieczę nad ćwiczącymi, doradzi, podpowie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Joga jest w Bojanie . Poniedziałki 19.00 i środy 19.00. Proszę o telefon 519135779z zapraszam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

w bojanie nie oplaca sie bo nie ma fajnych towarow do obczajania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Zakup bliźniaka (27 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Parafia w Bojanie (6 odpowiedzi)

Triduum Paschalne - 2024 wielki czwartek 18.00 Uroczystość Wieczerzy Pańskiej 20.00 Adorację...

do góry