Widok

Centrum

Centrum Temat dostępny też na forum:
Centrum to inwestycja powstająca w Gdyni u zbiegu ul. Batorego i Jastka. Nawiązujący do modernizmu budynek posiadał będzie siedem kondygnacji naziemnych i dwie podziemne przeznaczone na hale garażowe.

Budynek architektonicznie w sposób twórczy nawiąże do charakterystycznego dla Gdyni modernizmu kształtując nową jakość, a jednocześnie tworząc harmonijną pierzeję u zbiegu ulic Batorego i ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakieś doświadczenia?

zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji. jakieś opinie odnośnie dewelopera? jakość wykonywanych prac? podejście do klienta? nie jest zbyt dobrze znany na naszym rynku... no i zastanawiam się nad ceną czynszu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 16

opinia

Wrazenia ze wspolpracy pozytywne, odpowiednie podejscie do klienta, swoboda w mozliwosci wprowadzania zmian aranzacyjnych. Wykonczenie w ukonczonych inwestycjach na wysokim poziomie, czesci wspolne urzadzone z gustem. Polecam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem jak z wykończeniem i czynszem ale podejście do klienta naganne. Zmiana reguł gry w trakcie jej trwania. Przy rezerwowaniu lokalu wszystko ok, następnego dnia telefon, ze lokal został sprzedany komuś innemu. Po poinformowaniu dewelopera, ze bede sie konsultował z prawnikiem nagle okazuje sie, ze zmieniają rozkład lokali bo wcześniej go nie przemyśleli. Słowem kłamią i kręcą juz na początku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 17

Nikt ich jeszcze nie podal do sadu, kombinuja jak zwykle w Polsce.
Czas na prawo i sprawiedliwosc, radze sie opamietac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Za sześć miesięcy odbieram mieszkanie na IArmii Wojska Polskiego w Gdyni(deweloperAB) nie mam zastrzeżeń
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Opóźnienie

Inwestycja chyba złapała spore opóźnienie? Miała być gotowa w 2kwartale, a póki co daleko w tyle.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

5 m-cy opóźnienia!!!

Inwestycja wciąż nie oddana do użytkowania. Mija 5 miesiąc, a mieszkańcy nie mogą się wprowadzać. Deweloper w tym czasie wysłał jedno pismo i nie informuję o prawie niczym, a jak już informuje to i tak ciężko wierzyć, bo to się ma nijak do rzeczywistości. Kupiłam mieszkanie z nadzieją, że na boże narodzenie będziemy mogli być w nowym miejscu, a tu daleka droga. Czy są tu inni mieszkańcy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupiłam mieszkanie na Stefana Batorego. Jestem zadowolona z kontaktu i pomocy BMC. Opóźnienie było spore, bo ponad 6 miesięcy.
Dobre materiały wykończeniowe ( szkoda tylko, że ekipy adaptacyjne tego nie szanują i codziennie widzę nowe rysy i obtarcia na ścianach klatki schodowej)
Punkt jest super, a mieszkania ciche. Drewniana stolarka, potrójne szyby.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam BMC

Polecam tego dewelopera. Jakość dobra. Materiały dobre. Usuwają wszelkie usterki bez problemu. Dobry kontakt z biurem szczególnie z Panią Anią.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

do góry