Widok

Chamstwo ochrony i żenujące odpowiedzi selekcjonerki

Byłem tam w zeszłą sobotę. Byłem świadkiem fatalnego zachowania się ochroniarzy. Mam pytanie do klubu, czy mają oni licencję?Bo tylko ochroniarz z licencją może przytrzymywać wchodzącego klienta. Po drugie - na jakiej podstawie sporządzono żałośny regulamin klubu?Gościu, który chciał wejść był ubrany schludnie, był trzeźwy, a jedyne do czego się doczepili ochroniarze to były adidasy.Pani selekcjonerka też była żałosna.Nie umiała wytłumaczyć,co przeszkadzają sportowe buty.Czy klient w innym obuwiu jest mniej awanturujący się? Wątpię. Żałosne widzimisię kiepskiego prostackiego klubu. I jeszcze jedna sprawa - brak wydawania paragonów przez ochronę za wstęp oraz w szatni. Jak to jest przy płatności słonej kasy za loże, jedzenie w tych lożach i picie nie wiem, ale wątpię by ktoś tym się tam trudził. Tym samym konieczna jest tam kontrola służb skarbowych. Poza tym konieczna jest kontrola pod kątem ppoż, gdyż nie zauważyłem ani gaśnic (bynajmniej brak oznaczenia gdzie one są) ani wskazań dróg ewakuacyjnych, co tworzy niebezpieczeństwo. Warto by straż pożarna to sprawdziła. A policja winna sprawdzić uprawnienia ochroniarzy do bezpośrednich działań wobec klientów.
Moja ocena
obsługa: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Odpowiedź obiektu:

Witam Pana Mężczyzno 43 letni,
gdy się pisze tak niepochlebną i wyssaną z palca opinie to wypadałby mieć choć trochę cywilnej odwagi by się pod tym podpisać.
Z reguły nie odpowiadamy na anonimy ale w tym przypadku zrobię wyjątek i odpowiem „odważnemu” Mężczyźnie.
Najpierw pytanko, choć i tak najprawdopodobniej pozostanie bez odpowiedzi.
Czy Pan Mężczyzna 43 letni nie reprezentuje konkurencji (której najwyraźniej „nie idzie”), a może jest jej pracownikiem?
Panie Mężczyzno, adidasy jest to obuwie sportowe, podobnie jak dresy są odzieżą sportową. Sportowy strój (gwoli przypomnienia) używany jest na stadionach, boiskach, lub do rekreacji ale na pewno nie na wieczorno – nocne imprezy klubowe.
Jeśli bywa Pan, Panie Mężczyzno 43 letni w klubach nocnych, w których jest to dozwolone to widocznie tamte miejsca są dla Pana, a Miasto Aniołów niekoniecznie.
Regulamin Miasta Aniołów jest zatwierdzony przez Zarząd naszej firmy i wszyscy odwiedzający nas Goście winni się do nie go stosować lub bawić się tam gdzie obowiązują mniej „chamskie zasady”.
Wie Pan, Panie Mężczyzno 43 letni ja stosuję się do takiej prostej zasady, a mianowicie jak gdzieś mnie nie chcą to tam nie wchodzę. Wiem, że przebywanie w Mieści Aniołów jest prestiżowe dla naszych Gości, a to dla tego, że nie każdy tu może wejść, a Pan niech zrozumie ten Klub nie jest dla takich ludzi jak Pan.
Co do pracowników ochrony , mają oni wszyscy licencje i to drugiego stopnia.
Nie sprzedają też biletów wstępu, ani nie nalewają drinków ani też nie chodzą z tacą po sali. Bilety sprzedaje kasjerka, musiał być Pan bardzo „zmęczony” skoro Pan tego nie zauważył.
Na temat nie wydawania paragonów nie podejmuję się z Panem polemizować bo to już jakiś kosmiczny zarzut.
W dniu 14.11.2015. mieliśmy imprezę pt. Happy Birthday więc te osoby, które miały w listopadzie bądź mają urodziny nie dostawały paragonów bo wchodziły za darmo.
Sprzęt ppoż. jest systematycznie sprawdzany przez uprawnione do tego służby i aktualizowany.
Panie Mężczyzno 43 letni mam dla Pana jedną radę, jeśli w przyszłości będzie Pan coś chciał napisać, niech Pan się głęboko zastanowi nad sensem wypisywanych słów bo Pan się po prostu ośmiesza i może dla tego brak podpisu.
Mimo wszystko pozdrawiam, choć nie zapraszam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
Selekcja właśnie po to jest żeby wybierać kto wejdzie a kto nie. To decyzja władz klubu, kogo wpuszczają.

Więc zamiast płakać, że Cię nie wpuścili (zapewne kolejny awanturujący się Janusz w dresikach), idź sobie do jakiejś speluny a nie klubu.

I ja bym się cieszył, że Cię tylko trzymali a nie potraktowali paralizatorem na przykład.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Drogi anonimowy "wojtku"
"Selekcja właśnie po to jest żeby wybierać kto wejdzie a kto nie. To decyzja władz klubu, kogo wpuszczają."
1. Nieprawda. Nie wnikając w szczegóły - nie ma regulaminu z którym można by się zapoznać przed wejściem do tej speluny.

2. "Potraktowanie" paralizatorem może być groźne dla życia, drogi anonimowy "wojtku". I w takiej sytuacji inny wojtek oraz niepełnosprytni panowie z ochrony mieliby równo przeje...e.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry